Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éréztétek már úgy hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éréztétek már úgy hogy sose lesz barátotok/barátnőtök? 16/L

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenkinek van pasija, de nekem nincs. Nagyon szeretnék végre baratot, de úgy érzem egyedül fogok meghalni. Ti is éreztetek már úgy hogy sose lesz senkitek?

2014. júl. 14. 21:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Te hol élsz? Én életemben nem hallottam még ilyet, hogy a lány lépett először. :D
2014. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
16 évesen aztán nagy életfájdalmaid lehetnek:\
2014. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, hanem tudom hogy soha nem lesz senkim, de már lesz&rom!
2014. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Igen, többször is, de nem érzem akkora problémának, mint amekkorának kéne szerintem.
2014. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
ittis mindnekinek van vkije, de engem nagy ivben hidegen hagy. a szerelmet nem lehet eroltetni. majd egy nap kopogtat az ajtodon addig meg elvezd h nem stresszelsz mindenert. tesomnak mar volt baratja de nemjo, egy ido utan elment a tuz es vege lett. en oszinten szolva varnek a tokeletes pillanatra. h etezik. mind1, nem szoktam gondolkozni ezen:D nem eri meg:) en szeretek igy lenni. egy fuggetlen, eros no 16/L
2014. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
16 évesen biztos eléggé NŐ lehetsz...
2014. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!