Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éréztétek már úgy hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éréztétek már úgy hogy sose lesz barátotok/barátnőtök? 16/L

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenkinek van pasija, de nekem nincs. Nagyon szeretnék végre baratot, de úgy érzem egyedül fogok meghalni. Ti is éreztetek már úgy hogy sose lesz senkitek?

2014. júl. 14. 21:31
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Lányok meséljétek már el mi nem egyértelmű mi zavaró és egyéb panasz. privibe légyszi

16/F

2014. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Mintha egy fordított világban élnék, most hogy ezt elolvastam :D
2014. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Éreztem, csak idővel megtanultam úrrá lenni rajta. Elfoglaltam magam a hobbimmal, munkámmal és egyből nem volt időm gondolni ilyenekre. Aztán jött egy lány, megvolt a szimpátia, randizgattunk, a végén pedig derült égből villámcsapásként közölte, hogy ő hamarosan elhagyja az országot és ez így neki nem fér bele. 2 év után újból éreztem, hogy élek, erre... Na mindegy, marad a munka, abban legalább jó vagyok. :)


Neked pedig kitartást, kicsilány! Van még időd bőven. :) Tudom, hogy rossz így, de vigasztaljon, hogy nem vagy egyedül.

2014. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
#33: sajnálom. :// es koszonom :))
2014. júl. 14. 22:07
 35/46 A kérdező kommentje:
#31: Nektek fiuknak konnyu...azt kepzelitek h a lanyoknak kell lepni eloszor, hat nagyon rosszul gondoljatok. Bar az en esetemben ez mashogy van, igaz nekem kene ebben az esetben eloszor lepnem, csak az a baj hogy felek.Nemmerek ele allni, de nembirom mar nelkule. :(
2014. júl. 14. 22:10
 36/46 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem még nem maradtál le semmiről, várj még :)
2014. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Na ez a cink, hogy mindenki a másikra vár. a PTK-ban nincs meghatározva kinek "kell" lépnie. De egyik félnek sem könnyű bármennyire is azt hiszi az épp aktuális másik.
2014. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Nem nektek kell lépni először, egyszerűen csak nyitottnak kell lenni, ha úgy érzitek, hogy azzal a sráccal el tudnátok képzelni valamit. Ha forrósodik a légkör, elkezdetek flörtölni, folyamatosan mosolyog a másik ember, netán lesüti a szemét, az már jel. Nálunk is ilyesmiből indult. #33 voltam
2014. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
#33: es akkor mi van ha nemtudja h elek? :(
2014. júl. 14. 22:14
 40/46 anonim ***** válasza:

Tudasd vele! :) Nem kell rámászni, követni, agyára menni, de ilyenkor a női praktikákat be lehet vetni.


Mesélsz privátban? Érdekel a történet.

2014. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!