Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivan, ha nem sikerül a csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan, ha nem sikerül a csók?

Figyelt kérdés

Van egy alakuloban levo kapcsolatom egy lannyal, es nagyon jol kijovunk. Nagyon jo barat, de en tobbet szeretnek.

Megprobal megcsokolni a kovetkezo randin.. Ha esetleg felreertettem volna es nem jon ossze, akkor azert altalaban megmarad a baratsag? Nemszeretnem emiatt elveszteni mint baratot sem.



2014. jún. 19. 09:07
 1/6 smokydrift válasza:
100%
teso rajtad áll:DD vagy minden vagy semmi:D amugy egy csoktol miert ne maradna meg??? en egy csajjal smaroltam 2 éve es azota nagyon jo spancik vagyunk:) nem kell paraznod ettol
2014. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Okes :)

amugy megrobal= megpróbálom* :D

2014. jún. 19. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bele szerelmes, akkor ne is csókold meg,hanem tartsd meg barátnak. Az is értékes kapcsolat. Értékesebb, mint egy szerelem nélküli kapcsolat egy nővel.
2014. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy szerelmes vagyok belé. Túlságosan is. Viszont én nagyon szeretem őt mint embert is , tehát nem szeretném emiatt megszakitani a kapcsolatot.

Bár ahogy az első mondta, mindent vagy semmit.. Igy eleg nehez , hogy csak baratok vagyunk, azt sem tudom mit mondjak amikor kérdeznek, hogy ő a barátnőm? hiszen egesz nap együtt vagyunk meg ölelkezünk, karon fog mikor satelunk, 5cm rol beszelunk stb..

2014. jún. 20. 10:32
 5/6 anonim válasza:
Semmi Nem lesz :D Minden ok lesz
2014. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) holnap megyunk termalozni, ott lekapom.
2014. jún. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!