Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van, ha rosszul sikerül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha rosszul sikerül az első csók? Nevetünk egyet?

Figyelt kérdés
Még sosem csókolóztam, de nem is ezért kérdezem, csak úgy szimplán éjszaka nem tudok aludni, és kerreg az agyam... Szóval, ha pl a csókot fiú-lány akarja (mindkettőnek, vagy legalább egyiknek az első csók) és bénázik a 'kezdő' fél, na akkor mit reagál a másik?:)
2012. dec. 9. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha mind a ketten akarjátok,nem lehet gond.Én emlékszem az én első csókomra,ami egy kolidiszkóban történt elsősen.Azt se tudtam ki a srác,csak lekapott.Nem a legjobb emlékem.
2012. dec. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Ne agyalj ezen! ;) Egy csók nem attól lesz jó vagy rossz, hogy mennyire tökéletes a technikája. :)
2012. dec. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy sikerülhetne rosszul :D

Max. ha túl hevesen leharapjátok egymás ajkát. Olyan nincs,hogy rosszul sikerül.

2012. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nekem most volt az első csókom, én is nagyon izgultam, de nem volt semmi baj. Mondjuk nekem könnyebb volt, mert a lány sem csókolózott, így úgy voltam a randin, hogy biztosan kisebbek az elvárásai, így nagyobb volt az önbizalmam is. Az elején puszival kezdtem, a randi vége felé a csók pedig nyelves volt :P. Az a lényeg, hogy ne izgulj.
2012. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 14,5F ő 15L
2012. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!