Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Minden férfi egyforma?
Félreértés ne essék, nem akarok nagy általánosításokba bonyolódni, csak mostanában foglalkoztat ez a kérdés.
Túl vagyok már pár kapcsolaton, különböző típusú emberekkel voltam együtt, értem ezalatt a tipikus "macsót", a szelídebb már-már "papucs" típusú férfit, és a köztes típus, aki határozott ugyan, megvan a maga véleménye, de azért, ha kell, átadja a nőnek az irányítást.
Én személy szerint a párkapcsolataimban mindig szerettem, ha a férfi határozott, irányít, tud beszélni az érzéseiről, de mégse ez az állandó szeretlek-es típus. Ehhez képest igazából azt tapasztalom, hogy akármilyen "típusról" beszélünk, mindenki ugyanolyan. Lehet, hogy nekem van egy olyan kisugárzásom, ami arra sarkallja a férfiakat, hogy "túlságosan szeressenek", amivel nem is lenne baj, de mint mondani szokás, a jóból is megárt a sok, ha naponta legalább tízszer hangzik el a másik szájából a bizonyos "sz" betűs szó, az hosszú távon elég kiábrándító tud lenni, főként azért, mert én nem vagyok az a típus, aki nagyon szereti hangoztatni az érzéseit. Nagyon tudok szeretni, de ezt én inkább cselekedetekben mutatom ki, mint szavakban, és őszintén szólva mindig zavart, hogy ha én nem mondom elégszer, az a másiknak nem esik jól. Egy volt kapcsolatomban sokszor volt téma ez, hogy ő azért mondja nekem annyiszor, hogy szeret, mert szeretné, ha én is mondanám. De kérdem én, mi szükség van erre?
Férfiak/nők, tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Férfiak részéről arra lennék kíváncsi, hogy hogy álltok hozzá ehhez a kérdéshez a kapcsolataitokban, ért ezzel kapcsolatban titeket negatív élmény? De főként a dolog miértje érdekelne...bizonytalannak érzitek ilyenkor a kapcsolatot, amikor nagyon hangoztatjátok, hogy mennyire fontos a másik, vagy egyszerűen csak jó ezt mondogatni?
A nők részéről pedig az érdekelne, hogy ha valaki hasonló helyzetben van, hogy oldja ezt meg, nem zavaró-e ez? Vagy az a legegyszerűbb, ha az ember hozzászokik ehhez a túlzott szeretetáradathoz?
Köszönöm a válaszokat. 21/n
Úgy látszik én nem vagyok olyan mint akiket ismersz. Nekem egy ilyen litániát levágnál magadról jól bezárnálak a szekrénybe és slussz.
Vajon akkor hogy átkoznád magad hogy nem maradtál a rendes pasival, ha már most átkozod magad hogy az uncsi rendes pasival voltál eddig.
A francokat. Miért mondánk naponta 10x. Egyer elég, oszt ha változás lesz, szólok.
Tudom régi vicc, de én nagyon bírom. :)
A 3. válaszolóval értek egyet. Ez a szeretlek is egy olyan dolog, ami túl van kicsit magyarázva a mai világban, mintha senki nem hinné el, hogy ilyen létezhet, ezért állandóan mondogatni kell. Sosem szerettem az ilyen kapcsolatokat, se a saját, se a körülöttem lévők életében. Valahogy úgy vagyok vele, hogy amelyik kapcsolatban gyakran hangzik el ez a szó, azok más hiányosságokat akarnak ezzel pótolni, az meg már régen rossz.
(Sajnálom, ha vannak, akik nem értik meg a kérdésemet, és azt, hogy nem sírni jöttem ide, csak véleményekre vagyok kíváncsi.)
Igen, a mármár túl sokat hangoztatott "szeretlek" már sablonossá válhat és értékét veszítheti ezzel.
Vannak akik azért mondják, mert "ezt kell mondani".
De ezt a részét így 21 évesen jól látod, olykor a tettek többet érnek szavaknál, és a néha néha kimondott szeretlek , alkalmakkro mondjuk vagy bizonyos történésekkor az többet ér.
A mai világból kihalt a romantika.
A szeretlek szó már már annyira elcsépelt lett, hogy semmit sem jelent.
Sokkal inkább fontos, az emberek cselekedetei, a hűség, a tisztelet. Gyakran látok manapság fiatal párokat, amint 10 perceben 10-szer elmondják egymásnak. Aztán felnőnek, komoly kapcsolatuk lesz, és elfelejtik mo dogatni minden percen. Szerintem sem kell ezt a szót agyon csépelni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!