Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 20on éves srácon lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20on éves srácon lehetne segíteni agykontrollal, valamilyen szuggesztióval meggyőzni az agyát, a testét, hogy ne vágyjon a lányokra?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 15:24
1 2 3
 11/28 Andrea Henrietta ***** válasza:

Nem értem miért akarod kontrolálni azt hogy ne végyj lányokra?

Férfiakra akarsz vágyni vagy mi?

Mert ha esetleg szexmániás vagy vagy hasonló, akkor igen, arra van kezelés (talán agykontroll is)... de akkor sem ezzel kell kezdeni. Erre való az önmegtartóztatás.

2014. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
nem ismerek senkit pedig rengeteg barátom van aki annyi lánynál próbálkozott volna és kapott volna visszautasítást mint én, és a vágyaim megvannak de ha nem tudom kielégíteni őket, akkor csak kínlódás az egész, fájdalmas érzés, sajnálom ha ezt nem vagy képes megérteni... a lényeg h 1 ez az én ügyem eleve miért akarom ezt 2. van egy vágy amit nem tudok kielégíteni akkor jobb megszabadulni tőle (vágy a szex és a szeretet után)
2014. jún. 14. 15:58
 13/28 anonim ***** válasza:

Persze, és ugye mindenre emlékeznem kell bioszból így 10 év után, mert ez alap dolog.


Egyébként egy pszichológust keress fel, ne pedig itt hisztizz.

2014. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
erre nem lennék büszke 62%os ne itt hisztizz h 10 évig nem vagy képes megjegyezni vmit ami a saját testeddel kapcsolatos xd
2014. jún. 14. 16:02
 15/28 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne, ha lenne mellékherém nő létemre.

Én arra nem lennék büszke, hogy 20-on évesen még egy értelmes kapcsolatot sem tudtál összehozni, de legalább retardált módon gondolkozol. Remélem sokat fogsz agykontrollozni és sikerrel jársz és nem szaporodsz.

2014. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
ember sem vagy te szerncsétlen? vagy a saját fajod túl high class ismerni, nem illik az imidzsedbe?
2014. jún. 14. 16:14
 17/28 Buford Tannen ***** válasza:

hát de dikk .. most akkor az Etióp éhező gyerkeknek is találj ki ennyi erővel valami módszert,hogy ne legyen éhségérzetük soha többet.

A hozzáállássoddal van problematika.

2014. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Buford Tannen én inkább azon fogok dolgozni hogy legyen mit enniük :)
2014. jún. 14. 16:20
 19/28 anonim ***** válasza:
És ki is bukott, hogy elmebeteg vagy és ezért nem kellesz a lányoknak és ezért utasítanak sorra vissza. :-D Szép volt. :-)
2014. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
62% drága a te elméd kapacitása nem terjed ki 10 évre sem... :/ szerintem szállj inkább magadba mennyire értelmes a létezésed ...
2014. jún. 14. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!