Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjak vagy inkább adjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak vagy inkább adjam fel?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nálam 5 évvel idősebb,nagyon jóban vagyunk már rég óta,de én többet szeretnék tőle.Egyszer beszéltünk is erről és azt mondta hogy neki is megfordult már a fejében hogy több is lehetne köztünk.Az a baja hogy túl fiatal vagyok .Azt mondta hogy szerinte csinos,meg okos vagyok,és nagyon kedvel és pár év múlva lehetne is köztünk valami de most még szellemileg és testileg is éretlen vagyok neki.Én úgy érzem hogy szeretem,és állandóan hiányzik,de nem tudom mit tegyek.

2014. jún. 6. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha jól olvasom 15 éves vagy. Próbálj egy kicsit megkomolyodni, esetleg hívd el egy találkára, de tényleg ne menj bele komolyabb dolgokba. Ha tartod vele a kapcsolatot szerintem 1 év múlva visszatérhettek rá.
2014. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, figy, várhatsz is, de lehet, hogy közben még jönne valaki aki meg még jobban tetszik, szóval; így is úgyis vársz, de közben meg lehet, hogy másvalaki még elcsavarja a fejed:D:D
2014. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*mármint h átcsábulsz máshoz, és akkor vele kezdesz járni, én nemtom, akármi lehet. De az is simán lehet, hogy azzal az illetővel is összejöhetsz pár év múlva szerintem simán.
2014. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!