Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek túl rajta? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek túl rajta? Vagy inkább várjak rá? Bele merjek nézni a szemébe ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Már lassan fél éve lesz, hogy beleszerettem, és úgy tűnt, hogy én is tetszek neki(ez biztos). Eddig beszédviszonyban voltunk, meg mindig nagyon rám mosolygott ha hirtelen meglátott valahol. Elég kedves volt velem mindig. De a múlt a hónapban megint láttuk egymást, és láttam, hogy valami történt vele. Alig kinyitotta ki a száját amikor köszönt, és lenézett a földre. Egy pár napra rá megtudtam mástól, hogy barátnője van. Azóta annyira megváltozott minden. Köszönni sem képes. Én persze még azóta sírok miatta. Mit tegyek? Lépjek túl rajta? Vagy várjak rá?(esküszöm megtenném..)Köszönjek neki még egyáltalán?

2013. okt. 21. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges várni rá.Másnál lépett,nálad nem.Ezek után biztos nem várnék rá.Megpróbálnám magam túltenni rajta.
2013. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem köszön,semmibe vesz,ráadásul foglalt,akkor teljesen feleslegesen futsz utána.Nincs értelme,csak magadból csinálsz komplett idiótát.Ha sz@rik rád,akkor kár várnod rá.
2013. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon közel állo személy hasonlo helyzetben volt. Szerelmes volt egy fiuba. 9 honapig sírt utánna. A fiunak közben 2 párkapcsolata volt. Aztán a fiu egyszeriben megkérdezte és a barátnőm igent mondott. Másfél évig voltak együtt
2013. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépj túl rajta, ne várj rá. Van még csomó helyes meg akár rendes srác is, tudom, hogy most ez ilyenkor sovány vigasz, viszont igaz :). Szerintem kerüld, nincs értelme kínozni magad, csak rosszabb lesz.
2013. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na na na, nem bunkóságból szarja le a hapsi. Érzett valamit, de hogy új kapcsolata van, mindenképp el akarja felejteni azt a lányt, mert ugye már talált párt...és akkor már nem kéne félnik...ni.

Szerintem lépj tovább, de ha ezzel nem jön neki össze, és bepróbálkozik nálad, akkor simán mondhatsz igent, ezért nem kell rá haragudni.

18/L

2013. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!