Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl? Elég friss a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl? Elég friss a csalódás.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves lány vagyok és most ért véget egy több mint két éves kapcsolatom. Igen, fiatal vagyok, lesz még más az életemben, tudom, de most iszonyatosan nehéz. A párom megismerkedett valakivel, és alakulnak a dolgaik. Elég rosszul viselem, bármerre megyek, ő jut eszembe, és azon gondolkozom, vajon mit csinálhat azzal a lánnyal, mivel több, mint én... Hogy tudnám megkönnyíteni a helyzetet?:(
2013. okt. 18. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Átéltem ugyanezt, csak én a fiú vagyok. Eleinte mindenkit utáltam és csak nyomatták a dumát, hogy majd jobb lesz, majd találsz mást. Hetek teltek el így és tényleg jobb lett. Nem is olyan hülyeség ez az "Az idő mindent megold", "Idővel jobb lesz" humbuk. Legyél a barátaiddal, tanulj, csináld a hobbidat, ha nincs, keress újat. Fogj bele új dolgokba, amik elterelik a figyelmedet. És tényleg jobb lesz :) 22/F
2013. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így igaz! Figyelem-eltereléssel lehet a legjobban orvosolni. Rakj rendet a lakásodban. Selejtezd ki a régi cuccokat, rendezd át a szobádat. Hallgass zenét, nézz jó filmeket. Fordulj a barátaidhoz, akikkel jókat tudsz beszélgetni bármiről. Akár a Te volt kapcsolatod is szóbajöhet. Annál könnyebben fogod tudni elviselni a hiányát, minél többet beszélsz róla - nélküle.

Egyébként 2 év után már kell legalább néhány hónap, fél év is, h csillapodjon a hiány. De fel a fejjel. Jobb lesz, és ez a lényeg! :)

Egészség legyen, az a legfontosabb!

2013. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia szinten 21 éves lány vagyok :) két hete dobott ki a barátom több mint 4 év után, mert ő megismert mást, és beleszeretett.. Az első hét nekem szörnyű volt.. Összetört minden.. Aztán rájöttem h ha ezt megtette.. Nem ér annyit h feladjam a saját életemet. Vannak fontos célok az életemben, ő mar nincs de a céljait megmaradtak.. Ujra elkezdtem a barátaimmal találkozni, át rendeztem a szobámat és el pakoltam minden emléket. Fontos volt, hogy a gondolataimat eltereljem róla.. Filmeztem meg tanultam.. Fel a fejjel, én sem hittem el, de az idő tényleg segített. :)

Ha gondolod nyugodtan írhatsz privit, tudom mennyire rossz :/

2013. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!