Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csaltátok már meg a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a párotokat? Ha igen, akkor elmondtátok e neki, vagy eltussoltátok a dolgot?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg, ne essen félreértés :) Csak mindig érdekeltek az ilyen dolgok, hogy ki hogy éli meg, meg hogy mit tesz ilyen helyzetben. Ilyenkor mit tudtok csinálni? Csendben maradtatok és őrizgetitek a titkotokat életetek végéig, vagy inkább elmondjátok a párotoknak, hogy ne kelljen bűntudattal élnetek? Van olyan aki valaha eltitkolta és nem jut eszébe naponta? Csak kíváncsi vagyok :) köszi a válaszokat!

2014. máj. 29. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1x volt, h hűtlen voltam, mert már elhidegültünk egymástól és hiába próbáltuk megbeszélni, nem jutottunk egyről a kettőre és egy buli alkalmával elcsattant egy csók. Szakítottam vele,mert nem tudtam a szemébe nézni és utána be is vallottam neki amit tettem.
2014. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
HA megcsalnám, biztos elmondanám neki. Vállalnám a tetteim következményét. Nincs annál megalázóbb dolog, mint amikor megcsalnak, és máshonnan vagy mástól tudod meg a dolgokat. Az igazi kapcsolat egyik alapja az őszinteség. Ha erre nem vagy képes, nem érdemled meg, hogy veled legyen. Ha bevallod neki, van rá esély, hogy megbocsát. Ha máshogy derül ki, egy életre meg fog utálni. Mert az ilyen dolgok mindig kiderülnek.
2014. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolat volt. Kb 2hetente tudtunk találkozni. Az első hónap végén történt. Teljesen véletlen összefutottam az exemmel a hévnél, és beszélgetést kezdeményezett. Mivel ő is a szerelvényre várt, felszállt velem együtt. Többször is megcsókoltuk egymást.. Aztán kérdezte hogy felmennék e hozzá, hogy szexeljünk, de nemet mondtam. Ehhez már nem volt gyomrom...így is bűntudatom volt. Végül elköszöntünk, mert ment a barátnőjéhez, én meg haza.


Elmondtam a barátomnak hogy csókolóztunk, de a teljes igazságot nem mertem...mármint hogy több csók is volt. Kértem hogy szakítsunk, mert ez az egész rádöbbentett arra hogy nem vagyok belé szerelmes úgy ahogy előtte gondoltam...(tapasztalatlanság)


Könyörgött hogy maradjunk együtt és majd beleszeretek. Adjak időt kettőnknek. Belementem. Eleinte minden jól ment, kedves volt, jól éreztük magunkat együtt, jókat szeretkeztünk, nevettünk....


Hosszú a sztori. Annyi a lényege hogy volt lánykérés, és utána nagyon megváltozott. Féltékeny lett betegesen mindenkire! Ha a barátnőimmel találkoztam arra is azt hitte hogy megcsalom. Egy idő után már követelőzött, hogy nem találkozhatok velük meg ilyenek...mindenkiben riválist látott. Azt hitte parancsokat osztogathat, meg hogy csak akkor találkozhatok bárkivel is, ha ő engedélyt ad rá:D nevetséges...


A végén ő feküdt össze egy másik csajjal az egyik veszekedésünk után ami szintén abból jött, hogy ő alaptalanul féltékenykedett. Miután elmondta, én szakítottam. Erre felpofozott. Mikor összeszedtem magam visszaütöttem. És megmondtam hogy innentől vége. Még ordítozott, szidott, és sírt felváltva, térdre borult, könyörgött, öngyilkossággal fenyegetőzött meg ilyenek, de nem érdekelt, elhagytam így majdnem 1 év után mint vőlegényemet. Még az anyját is rámküldte, és ő is megfenyegetett, hogy tönkreteszi az életemet ha elhagyom a pici fiacskáját....nem hatott meg. Számomra betelt a pohár. Számomra túl sok volt, hogy ő akarta folytatni, aztán meg féltékenykedett, tiltani akart mindenkitől, lefeküdt valaki mással és még pofozkodott is...


Nem értettem ha nem tud megbocsátani miért van velem...miért nem fogadta el a szakítást amikor én javasoltam...


4 évvel később, 24 évesen ismertem meg a valódi, igaz szerelmet. Hozzá hűséges vagyok amióta együtt vagyunk, és természetesen az esküvőnk óta is:) 28N

2014. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

A hűség szobrát nem egy 35 év fölötti férfiról fogják megmintázni.

Igen, csaltam már. És noha nem vagyok rá büszke, nem égett le a pofámról a bőr. Bizonyos kor fölött kell a bizonyosság, hogy igen, jól választottam, még mindig a párom a legjobb csaj széles e világon, s ha kiengedtem a gőzt, ugyanolyan forrón szerettem, mint az első időkben.

2014. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Synesztro ***** válasza:
55%
26/F Én becsülettel bevallom, soha egy páromat sem csaltam meg, viszont engem már igen, volt olyan aki elmondta, volt olyan is akiről csak kiderült. Elhagytam őket, de nem mindet a félre lépés miatt tettem. Be kell vallanom, jutottam már el odáig, hogy csak egy lépés választott el tőle, volt amelyiket meg is bántam hogy nem tettem meg. Például a házasságom alatt. 3 évig tartott, és mint utólag kiderült a drága nejem amennyiszer csak lehetősége volt rá, a válóindok is az lett, hogy terhes lett és titokban elvetette, ez derült ki, mert mástól volt a baba.:S És nekem ez alatt a 3 év alatt meg sem akarom számolni mennyi lehetett vna, amit kihagytam. Bánom mindet, de nem a szex miatt! Nem a trófea gyűjtés a fő motivációs ok, hanem az, hogy lehet, hogy ha valakivel megtaláltam vna a közös hangot, pl. a szexben is, akkor jobb partnerra találok. Nem azt mondom, hogy mindenki csalja meg most azonnal a párját, de én sem haragudtam egy lányra sem, aki esetleg egy jobb pasi miatt hagyott el. Én nyújtottam a max. ot a kapcsolatban, ha valaki ennyél is többet tud adni, h.lye az aki nem él a lehetőséggel. Arra voltam dühös, akár csak a nejem esetében, aki mérföldekkel rosszabbat választott tőlem, mert "akkor mi a f.nének kellett ez neked!" mondatot üvöltöttem vna a képükbe.:S (Én pl. eltartottam, szerettem, nem bántottam, most nyomorog, veri a srác, és nem is tűnik úgy, hogy szeretik, de ő tudja:S). A mostani páromat is imádom, de úgy vagyunk egymás mellett, hogy tart ameddig tart, ha jobb jön, vagy beleununk a kapcsolatba, lépünk, mert lehet, hogy másnál vár a boldogság. És igen, ha megcsalnám, én elmondanám, de még előtte! Ugyanez vissza. Arra kértem, hogy ebből ne csináljunk ügyet, ha meg akar csalni, mielőtt letolná a fehérneműt, hívjon fel, közölje, hogy most lesz, és én elfogadom, mire hazaér, igyekszem el is cuccolni a lakásból. Nincs harag, maradunk barik, csak tudjak róla, és válasszon jobbat, mint én. Legyen Boldog. Akkor majd én is az leszek.:)
2014. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húúúú van egy két kérdés ami tényleg nagyon durva! Jó a másik szemszögéből is végignézni a történteket. Köszi hogy kommenteltetek :)
2014. jún. 2. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!