Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólt apukátok, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólt apukátok, amikor elmondtátok neki, hogy van barátotok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most van először barátom már néhány hónapja, de eddig nem mertem elmondani. A ti apukátok először mit szólt?
2014. máj. 16. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Elővette a puskát és elkezdett ordibálni, idézem:

"Megölöm azt a kis rohad*kot ha meglátlak vele!"

2014. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szolt semmit. Legalabb is nekem anyuval attol meg megbeszelhette. Szerencsem volt mert mar ismertek a sracot es szerintem anyu raerzett hogy itt tobb is van ezert nem kellett bejelentenem. Apu meg kesobb megtudta. :)
2014. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyem orult.
2014. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én szüleim nincsenek együtt, így kicsit nehezebb :/
2014. máj. 16. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyém kinyírt volna ha ilyet mondok neki. Mondjuk én fiú vagyok.
2014. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindig nyiltan beszéltem a szüleimmel a szerelmi dolgaimról, ez valahogy ovitól igy volt, mivel midnig volt persze valaki akibe szerelmes voltam. :-) De én tényleg mindig bármit meg tudtam és tudok velük beszélni a mai napig pedig már 30 vagyok. Tehát ez telejsen természetesen jött mindig.
2014. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semmit, mert elvesztettem,mielőtt elmondhattam volna bármit is :'((
2014. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első 2 kapcsolatomról nem tudott senki a családból, csak a barátnőim:D


A harmadikat már anyu tudta. Ő mesélte apámnak. Csodálkozott hogy kellek valakinek....ez később fokozódott amikor már a férjemmel jártam együtt, és megtudta hogy megkérte a kezemet...:D azt a pofát amit vágott, sose felejtem el:D kb leesett az álla, mert ő azt mondta sose fogok senkinek kelleni...

2014. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szó szerint azt, hogy: Szex már volt?
2014. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!