Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedjem el? (több lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el? (több lennt)

Figyelt kérdés
Már 2 éve mondhatni szerelmes vagyok egy fiúba, jelenleg a munkatársam, közösen vezetünk egy céget, elmondta, hogy ő régen szerelmes volt belém de nem merte elmondani, azóta viszont neki barátnője van és nagyon szereti őt, habár én úgy gondolom a lány nem hozzávaló, őt nem is érdekli a fiú, mégis ha neki így a legjobb elfogadom, csak nem tudom, hogyan tudnám elengedni őt, számomra ő a legfontosabb.

2014. márc. 16. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehezen,ha minden nap látod.

Keress újat.Még ha nem is túl komoly.

Fogj bele valamibe:hobbi,nyelvtanulás,sport stb.

Menj emberek közé,ismerkedj férfiakkal.

Ezeket tudnám tanácsolni.

2014. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok csupán, tudom, hogy így elég furi ez a 2 év, meg hogy dolgozom. de a helyzet az hogy rengeteg munkám van, rajzolással foglalkozom szinte minden időmet elveszi ez és a tanulás.És mégis csak ő jár a fejemben. Nem érdekel más.Senki. Nem akarok olyannal lenni akit nem szeretek.
2014. márc. 16. 21:03
 3/3 a másik én válasza:
Akaraterő, de sokszor sajnos még az is kevés. Szeretnék jó tanácsot adni, már csak azért is, mert én 4 éve vagyok hasonló helyzetben és tudom milyen...Sokszor talán nem kell elengedni az illetőt,de nem tudok magyarázatot adni arra, hogy miért nem.
2014. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!