Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engedd el, ha szeret, visszajö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedd el, ha szeret, visszajön - tényleg így van?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 11:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
* szél
2014. márc. 9. 11:38
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod elengedni, miközben azt várod, hogy visszajöjjön.
2014. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, ha nem talál jobbat, visszajön. Inkább így igaz a mondás. Legyél kicsit reálisabb, ha szeretett volna, el se hagy.
2014. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Néha így van nálam kétszer nem vált be egyszer meg mire visszajött volna arra már a kutyának se kellett xD

Gyanítom az se szerelemből hanem kényszerből jött volna vissza az meg nálam felejtős.

2014. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
igen, szokták mondani, hogy ha szereted, engedd el! ha visszajön valószínűleg nem kellett senkinek :D
2014. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

És visszafogadja valaki azok után, hogy nem kell senkinek tehát kvázi kényszerből jön vissza?? Aztán majd megint talál valakit és megint lelép. Hát velem tuti nem játszaná el kétszer!

Azt sem értettem hogy van ehhez pofája némelyeknek.. elhagy utána hogy élje az életét és ha nem jönnek be a számításai már jó lennék én is? Na ilyenkor szoktam jól kiröhögni egye meg amit főzött az én életem nem átjáróház..

De ezt meg honnan tudhatja az ember, hogy azért jön-e vissza mert tényleg te kellesz vagy mert nem talált jobbat?? Mondani mindent lehet...

2014. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!