Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már érezhet valamit irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már érezhet valamit irántam ez a férfi?

Figyelt kérdés

Eleinte ő szerintem csak szexet akart ,mert kimondta nyíltan ,hogy szexelne velem.Ez a dolog össze is jött vele,sokat gondolkodtam rajta.Èn úgy érzem nekem ő egyre fontosabb én az elejétől kezdve szerelmes vagyok belé.Mostanára ö is megváltozott minden este felhív,amikor együtt vagyunk utcán fogja a kezem,bújik hozzám,meg tényleg úgy viselkedik mint aki szerelmes.

Szerintetek? Èn megmondjam neki hogy szeretem?



2013. dec. 19. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem dugjál vele sokat és jó lesz.
2013. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem hadd, hogy ő mondja ki először. Mert ha véletlenül kiderülne, hogy ő még sem olyan szerelmes csak egyszerűen jól érzi magát veled, akkor megijesztheted vele. Ha fontos vagy neki idővel úgy is meg fogja tenni a lépéseket. Mondjuk számomra kicsit érdekes,hogy valaki közli veled, hogy szexelni szeretne és te bele ugrasz, de hát nem az én dolgom. Tényleg nem szeretnélek megbántani, de sokkal jobban szokták a férfiak azokat a nőket becsülni, akik váratnak kicsit magukra. Lehet,hogy ez régimódian hangzik de attól még így van. Vagyis én ezt tapasztalom. Remélem te kivétel leszel és kívánom, hogy találj rá szerelemre!
2013. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!