Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet az a férfi?

Figyelt kérdés

... aki félrenéz, amikor megölelem a párom? Néha elmondja, hogy imád, feltétel nélkül szeret (nem csak engem, hanem minket! a párommal), néha megölelget. Olyan mélyen néz a szemembe, amit soha senki másnál nem tapasztaltam még.


Nem lép, nem léphet, baráti társaságon belüli szerelmi sokszög lenne, de vajon szeret-e vagy csak barátság? Szerintetek?


2013. szept. 5. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet, hogy csak meg akar dugni!
2013. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kerüld ki, mert ha nem teszed összefogsz vele jönni, és tönkreteszed a srác életét.
2013. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A jelnelegi kapcsolatod egy nulla, hiszen mást észrevettél már.
2013. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

100% hogy szeret, de tiszteli a pasidat annyira, hogy nem kezdeményez, és igaza van, mert a leg gusztustalanabb dolog, amikor a barátod nőjét szeded el, vagy akár belerondítasz a kapcsolatba.


Velem is volt ilyen egyszer, egy pont u.i. szitu régen. Lehetett volna valami, de nem léptem, mert nem tudtam volna a tükörbe nézni, pedig szerettem a lányt annyira hogy már fájt.


Elvek. Ennyi.

2013. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem édeshármast akar.
2013. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, Soulmojonak kiemelten, mert úgy érzem, ő az egyetlen, aki tényleg a kérdésre válaszolt :)
2013. szept. 5. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen, bár fájdalmas emlékeket hoztál elő bennem.


Emlékszem milyen volt nap mint nap mással látni. De nem mutathatod meg mit érzel, nem mondhatod ki amit valójában gondolsz. Mert nem vagy olyan. Benyelni nap nap után, hogy nem te vagy az akit megcsókol, nem te vagy aki mellé odabújik, és nem tehetsz ellene semmit. Jó pofát vágni a haveromnak miközben legszivesebben ott helyben megfojtottam volna. Mindezt év év után. Mert szereted. El akarod felejteni, meg is próbálod, de nem megy. Ismerkedsz másokkal, tán érzel is valamit, de hiába. Mert ő volt az, aki elfogadott olyannak fenntartások nélkül amilyen vagyok és ezt egyetlen nő sem tudta megadni nekem azóta se. Ezt keresem azóta is. Nem találom, nem találom. Ami a legrohadtabb dolog az egészben, hogy jól döntöttem. Boldogan él sok éve a sráccal...


Csak én vagyok egyedül még mindig...


27f

2013. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy megosztottad velem a tortenetedet. (Bocsi, ezen a gepen nincs ekezetem.)


En is ugyanigy erzek. Tudom, erzem, hogy mindket oldalrol mukodhetne a dolog, csak hat ott vannak a kulso korulmenyek... Azert gyengultem el, mert nagyon egy hullamhosszon vagyunk, szinte egymas gondolataiban olvasunk.


Teny, hogy en tobbeves, boldog parkapcsolatban elek, de ott van az a pici ketely, hogy mi van, ha elszalasztom, hogy a lelki tarsammal eljem le az eletem. Ilyen lehetoseg egyszer adodik az eletben ...

2013. szept. 5. 18:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy erre a szitura nincsen jó megoldás. Valakinek mindig rossz lesz. Talán nekem jobb lett volna annó ha a csaj leült volna velem és beszéltünk volna. Nyíltan, őszintén. Mondjuk én nem voltam annyira nyílt mint a te barátod (én sokkal jobban rejtettem az érzéseim). De talán segített volna az érzelmi tisztánlátásban. Mármint hogy a logikával meghozott döntésemet érzelmileg is helyre tegyem.


Azt nem tudom, hogy a ti esetetekben mi sülne ki belőle, hisz ti mások vagytok, de talán egy általad kezdeményezett beszélgetés mindkettőtöknek hasznána.


Csak így ismeretlenben nem a karok rossz tanácsot adni. Azt tudom, hogy nálam mi lenne, meg hogyan reagálnék, de mivel nem ismerem a te barátodat, ezért nem tudom mi lenne az ő esetében.

2013. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem járható út, abszolút patt helyzet. Ő sincs egyedül és a barátnője a legjobb barátnőm ...
2013. szept. 6. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!