Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyunak hogy összejöttem egy sráccal?

Figyelt kérdés
Első barátom, 3 évvel idősebb. Előtte már voltam egyszer szerelmes, anyu kedvelte a srácot, de vele nem jártam. Most viszont félek hogy mit fogsz szólni ha elmondom neki. Szerinte még túl kicsi vagyok ehhez, pedig ennyi idősen már neki is volt rég barátja. 15/L

2013. nov. 24. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondd el neki..
2013. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és egyszerűen feldobod a témát. Megkérdezed újra hány évesen volt barátja, milyen érzés volt, az ő anyukája mit szólt hozzá, majd szépen lassan áttérsz arra hogy tetszik neked valaki és nem akarsz előtte titkolózni mert az nagyon rosszul esne neked (ezzel már lehet hogy megis nyerted magadnak anyud) és akkor szépen lassan bevezeted a srácot.
2013. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Apa kezdődik.
2013. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az elsővel. Olyat ne csinálj, hogy nem mondod el neki. Akkor fog benned a legnagyobba csalódni, valamint ki tudja hogy még mik törénhetnek veled és akkor még csak nem is számíthatnál a szüleidre.
2013. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyu! Összejöttem egy sráccal :)
2013. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én utálom az olyan lányokat, akik mindent elmondanak az anyjuknak. Párszor már megvert a sors érte, és meg is bántam, hogy késôn jöttem rá, aztán meg már annyira szerettem, hogy elviseltem, hogy minden kettônket érintô dologról tudnak. Vannak dolgok, amik nem tartoznak rá. Annyit persze megérdemel, hogy tudja mi a neve, és hogy hány éves, és mivel foglalkozik, esetleg egyszer bemutatom neki, de hogy naponta beszélgessél anyáddal arról, hogy tegnap mi történt veletek, ahhoz semmi köze.


Jó tudom nem egészen a témához tartozik, de mivel lassan te is felnôtt leszel, ne felejds el ezeket a szavakat, ha jót akarsz!

2013. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6-s

Ez csak attól függ, hogy milyen személyiségű az édesanyád. Nálunk pl sosem okozott semmi gondot az, hogy elmondtam neki mi van hogy van stb. Sőt, segített amikor kellett, tanácsot adott, hogy ne rontsak el semmit. Ha egy anyával valamilyen szinten barátnői kapcsolatod is van az sokkal jobb mint ha csak állandóan úgy nézel rá, hogy úristen ez az anyám.. mit akarhat már megint..

2013. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ha ez az anya egy idióta, akkor még azt az egy esélyedet is elronthatod, hogy végre kiszakadhatsz a családból, és értelmes és normális ember mellett élheted az életedet.

Rengeteg szülő alkalmatlan arra, hogy szülő legyen, és a gyereke issza meg a levét.

2013. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!