Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyakori ez a fajta kapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori ez a fajta kapcsolati dilemma? 20/F

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy pár napja kapcsolatban állok egy igen aranyos, kedves, vicces, régebben tomboló, most szerethető lánnyal :) csakhogy ez így mind szép meg jó, de uyge miért is lenne ilyen egyszerű. Egyetemista vagyok és hát nem lehet megúszni hogy szüleim ne tegyenek szóvá valamit plusz bátyáim. Nos elmondták őszintén hogy nem örülnek neki, féltenek, hogy nagyon belebonyolódok a kapcsolatba és hogy mindennek a rovására fog menni. Tudni kell, hogy volt egy borzalmas kapcsolatom ezelőtt és hát annyira beleszerettem egy kis senkibe, hogy az már beteges volt. És anyuéknak végig igazuk volt, én meg nem láttam. Talán ezért értintett meg jobban a dolog most. De él bennem a gyanú, hogy egyetemig nem akarják hogy kapcsolatom legyen, hogy tanuljak inkább. Pedig hát majdnem naponta együtt tanulunk, csak azután élünk egymásnak, vele 3 óra 10 percnek tűnik, ha meglátom vagy rámmosolyog, akkor minden gondom elfelejtem. Én udvarolok neki amennyi beléfér, bókolgatok, virágot veszek neki, zenélek neki, poénkodok vele és szerintem ez annyira jó, de ekkor persze jön bátyám, hogy de fogom bánni, hogy most nem megyek végig az összes csajon, meg húzom meg mindegyiket szép sorjában. De... nekem ez nem megy. Én nem vagyok ilyen, én az olyan lányokat szeretem akik a szépre jóra hajlanak, akivel szeretek együtt lenni, mint az én párom. Nos bízom benne hogy valamennyire érthető ez az informácitömb. Szerintetek legyek bunkó, paraszt és csajozzak orba szájba vagy hagyjam ezt a kapcsolatot, vagy ne hallgassak a szüleimre? Előre is köszi.

2013. okt. 20. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha ne hagyd, h a környezeted élje a TE életed!
2013. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a bátyád és ne légy tömegpasi akinek csak arra kell egy lány.
2013. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én exem is így gondolkodna, mint te... Ha nem érzed úgy, hogy végig kéne menned az összes csajon, akkor ne tedd. Élvezd az életed ezzel a lánnyal és majd alakul, ahogy alakul:) 21/L
2013. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arról nem te tehetsz, hogy a bátyád sikertelen volt a csajozásban a szüleid meg már évtizedek óta szexmentes életet élnek ;)
2013. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
A lányok azt akarják, hogy maradj ilyen mint most. A bökkenő a dologban az, hogy akkor akarják ezt, amikor olyan vagy amilyent a bátyád akar. Én is ilyen vagyok mint te és én már rájöttem, hogy nem ilyennek kellene lennem de nem tudok megváltozni. Szóval a bátyád mellé állok... lesz rá igényed, hogy megdugj 100 nőt egymás után, de te döntesz, hogy most vagy házasság alatt 2 gyerekkel és a 2. variáció fogja tönkretenni az életedet. Így van elrendelve: nem véletlen szépek a nők és van a pasikban vadászösztön.
2013. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden fiatal eleteben miutan betolti a 18 at elkezdodik a nagybetus elet ne hagyd mar hgy a szuleid diktaljak hgy kivel vagy kapcsolatban ez a te eleted te donsd el en mar reg nem halgatok ja nem is halgatam szuleimre sose amikor a baratnoimrol volt szo ja es a 20 enis mar betoltotem
2013. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!