Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a párotok/szerelmetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a párotok/szerelmetek? Külső és belső tuladjonságokat légyszi soroljátok fel, hogy ti milyennek látjátok:D

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Külsőre: szerintem nagyon szép, bár sokak szerint csak átlagos de nem érdekel.. :)


Belsőre: aranyos,kedves, jószívű szinte egy csepp rossz sincs benne bár egy kicsit makacs és önfejű de imádom.

2013. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

magas (190cm), 88kg, nem túlzottan izmos, szőrös, fekete haj, barna szem, borosta, átlagos farok.

intelligens, magabiztos, megbízható, gyengéd, szar a humora, nem mindig figyelmes.

ő 23/F

2013. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Külsőre: Olyan szép,hogy nem is értettem,hogy mit akar tőlem.


Belsőre: Egy angyal,aki közben egy perverz állat :D

2013. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vörös haj zöld szem aranyos mosolygós arc pici cici formás gömbölyű popsi 163 cm 53kg . Érzékeny , korrekt , néha hisztis , de szeretnivaló
2013. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Külsőre: imádom a mosolyát, az izmos testét és ahogy meztelenül mászkál; tetszik, mikor frissen jön a fodrásztól rövid hajjal. :)


Belsőre: szeretem, hogy határozott, férfias; hogy nagyon-nagyon tud szeretni és egy édescukorfalat. :)

2013. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
olyan szép mint egy új traktor
2013. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hihetetlen a humora, odavagyok a vicceiért; érdeklődő, mindenkihez van egy-két jó szava, de ha épp be kell szólni valakinek, akkor is megállja a helyét; van, hogy csendes, máskor ő a társaság lelke...


barna hajú, csak kicsit magas, néha borostás. szerencsére nem egy izomagy, és neki van a legeslegszebb mosolya az egész világon.

2013. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Külsőre: magas, férfiasan, arányosan vékony, göndörkés barna haja van, szelídséget sugárzó sötétbarna szeme, és huncut, néha pajzán mosolya


Belsőre: kedves, tisztességes, intelligens, férfias gondolkodású, jószívű, nagyon tud szeretni, és nagyon nagy az összhang köztünk :)

2013. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Plátói "szerelem" is számít? Külsőre döglesztő, kedves, barátságos, intelligens, szinte már idegesítően tökéletes. Egyetlen hibája, hogy ezt más nők is észreveszik és folyton körülötte legyeskednek, amit ő szerintem nagyon élvez.
2013. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Alacsony, izmos, csodaszép kék szeme van, és imádnivaló mosolya - egy pillanat alatt millió kis ráncocska fut szét az arcán és imádom. Haja már nem sok van, a szakállában meg már akad pár ősz szál. Pedig még csak 27 éves.


Határozott, két lábbal áll a földön, házias, tapasztalt, intelligens, szorgalmas, és isteni az ágyban. Meg hihetetlenül perverz is, és már engem is azzá tett :)

2013. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!