Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Levélben a segítségét kértem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levélben a segítségét kértem egy régi, szakközépiskolai szerelmemnek, nagyon becsületesen segített, több oldalnyi levelekben, de amikor önmagáról kérdeztem, nem válaszolt, miért?

Figyelt kérdés

A lényeg: tökjófej volt, segített, sőt felül is teljesítette a kérést, de mikor az egyik levelemben annyit kérdeztem tőle, hogy "és mi újság feléd, feleség, gyerekek, barátnő, mit csinálsz" lereagálta annyival, hogy "bocs, most befejezem (a k.hosszú levelet, amiben két sor még igazán belefért volna) a levelet, mert a lakótársamnak kell a gép, épp ezen írja a beszámolóját, majd legközelebb írok magamról is". (Azóta is válaszolt, hát persze.)


Szerintetek nem hülye indok ez egy levél lezárásakor?

Még annyit írtam neki, hogy ne értse félre, tényleg érdekel, hogy mizújs van, de nem válaszolt.


Azt kérném Tőletek, kedves válaszolók, segítsetek nekem kideríteni, esetleg akinek van ötlete, vajon miért ez a különös viselkedés.


Arra gondoltam, talán azt hiszi, nyomulni akarok, de ezt el is vetettem, hiszen FB oldalon írtam neki, láthatja, hogy stabil kapcsolatom van, szeretem a párom, nagyon jól megvagyunk, magamtól nem is jutott volna ez eszembe, hogy vajon azt hiszi, azért írok, mert kontaktolni akarnék?


Haragban nem voltunk, és ez csak olyan kis kamaszkori szerelem volt, tudjátok, semmi komoly.


Sokat jelentettünk egymásnak és sok közös élményünk volt, de a suli végén közbejött pár hülyeség, és akkor nem igazán tudtunk egymással kommunikálni, nem beszélgettünk.


Nagyon rosszul esik nekem ez a metódus, mert úgy érzem, durván lekoptatott, DE! Ez sem igaz, hiszen akkor miért leveleztünk a segítség tárgyáról annyit, és miért segített volna olyan lelkiismeretesen.


Ennek már több hónapja, de még mindig gondolkozom ezen, nem beszéltem erről páromnak sem, még félreértené.


Mi oka volt erre, hogy ilyen hülye indokkal lerázzon, hiszen 6 éves korunk óta ismerjük egymást, szerintem nem nyomulás annyit kérdezni, hogy mi van vele, erre ennél tisztességesebb, egyenesebb módszerek is vannak, ha így is érezte - kicsit nagyon el volna szállva magától ebben az esetben, mert nem igazán egy attraktív emberről beszélünk itt.


Nem tudom, mit gondoljak, de azóta tartok a vele való találkozástól, hiszen én abban a tudatban voltam, hogy jó ismerősökként tartottuk egymást számon.


Szerintetek is bunkóság volt ez tőle?

Mi állhat a háttérben? Régi sérelem, amit azóta se tudtunk kibeszélgetni?

Miért ilyen távolságtartó valaki, ha nem adtam rá okot?


Köszönöm válaszaitokat.



2013. okt. 10. 01:12
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Fél évente, amikor otthon vagyunk mindannyian a városunkban.


Nem igazán tudom, hogy ezek után egyáltalán merjek beszélni velew?

2013. okt. 10. 01:59
 12/40 anonim ***** válasza:
Miért ne merhetnél?:) Bonyolítod, magyarázod a semmit. Rákérdeztél a magánéletére, nem válaszolt. Mi van, ha tényleg a lakótársának kellet a gép akkor?:D Esetleg mikor személyesen találkoztok, megköszönheted neki a segítséget személyesen is. Nekem belemagyarázni, meg belelátni a dolgokat.
2013. okt. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Mindazok után, ami rég volt köztünk, ezért láttam bele.


Még nem mondtam, hogy második levelet írtam neki, hogy tényleg érdekel mi van vele, erre semmi.


Hát ezért a parám, mert most még én érzem hülyén magam, pedig 100 év ismeretség után (ha az utcán jön az ált.isk. osztálytársam, az is megkérdezi, mi van, és elmondom, miért ne tenném :-) ) igazán írhatott volna valamit, legalább valami felszíneset.

A kontraszton van a gondom. Hogy segítésben minden, azontúl semmi de semmi.

2013. okt. 10. 02:10
 14/40 anonim ***** válasza:
És ez miért érint ennyire téged? Lehet tényleg nehéz időszaka van.
2013. okt. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Hát, csak annyi, hogy bánt engem, ha bárkivel rosszban vagyok, vagy akaratlanul megbántok. Szeretek mindenkivel normális viszonyban lenni. Talán mégis van valami lezáratlan konfliktus köztünk, amiről én nem tudok.
2013. okt. 10. 02:17
 16/40 anonim ***** válasza:
Vagy belemagyarázod. Ha lenne ilyen konfliktus, több év után szerinted segített volna?
2013. okt. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Hm, szerintem igen.

Szakmai dologról van szó, neki azért van egy nagy egója, és amúgy is, inkább olyan "nem tudom kezelni a helyzetet, ezért nem írok semmit" dolgot érzékeltem irányából.

2013. okt. 10. 02:24
 18/40 anonim ***** válasza:
úgy gondolja ehhez semmi közöd. neked ezt tiszteletben kell tartani.
2013. okt. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
32/f
2013. okt. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Ez nevetséges, intimpistáskodás.

Szánalmas. Méghogy nem kérdezhetek tőle annyit, ennyi év ismeretség és egy járás után, hogy hogy van???

Már bocs, de szerintem annak a fejében van súlyos gond, aki így gondolkodik.

Szánandó kis önmagukat nullának tartó emberek gondolkodnak így. (Nehogy félreértsd, a jelenségről beszélek, nem a válaszról.)

Miért? Mert ha jó vagyok, akkor igenis, elmondhatom másoknak.

Annak nem akarom elmondani, akit kábé a fenébe kívánok, és itt jön be az én elméletem, hogy VALAMI IGENIS NEM OKÉS A HOZZÁM VALÓ VISZONYULÁSÁBAN.


Amúgy értem, miért írod, de a helyzetre ez felszínes értelmezés mellett lenne alkalmazható.

2013. okt. 10. 03:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!