Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Valaki rá ismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki rá ismer régi önmagára?

Figyelt kérdés

Adott egy barátnő akinek előtted nem volt senkije.

És az zavar hogy nem csinál semmit magától.1-3 hétig nem is zavart mert hát meg kell ismerni hogy is megy ez.De a 2 hónap után már fájdalmas a magammal való sakkozás.Csókféle már volt de ilyenek hogy ölelés,puszi,stb ha én nem mozdulok csak állunk mint a cövek...beszélgetünk találkozgatunk...de semmi extra. Hivatkozása az elővigyázatosságot járta körül. De..nem érzem a viszonzást...és úgy vagyok vele hogy ez ennyi. A kérdés adott és már marcangolom magam egy ideje...gondoltam valami tapasztalatért felnézek ide.


2013. okt. 8. 21:41
 1/6 Lina93 ***** válasza:

Mondd neki, beszélgess vele erről.

Tapasztalatlan még biztosan, így valószínű, hogy egy pár dologra rá kell vezetned, utána majd belejön.

2013. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem rég jártam így egy hasonlóan tapasztalatlan lánnyal.. Én nem tudtam rávezetni a dolgokra,meg is untam az egészet. Már az önbecsülésem is kezdett sérülni a dolog miatt..
2013. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt szerintem nem lehet úgy mondani vagy megbeszélni hogy nézd...boldogabb lennék ha magadtól is eszedbe jutna ez az...ezt érezni kell. első barátnőmnél nekem sem kellet mondani.Úgy éreztem szerelmes vagyok belé és imádtam megölelni stb és ment oda vissza...remek volt...ezért írtam hogy 1-3 hét ig nem is zavart...
2013. okt. 8. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu, úgyhogy jelentkezek.

8 éve azaz 18 évesen volt ilyen nőm. Pont 8 éve szakítottunk. :)

Pont ezért!!! Nem jutottam nála dűlőre. Mert őszintén megmondtam neki, hogy kb.ennyi erővel a hátamon is vihetek egy farönköt társamként. :)

Tudom ez durva, de akkor már igencsak betelt a pohár.

Túl hideg volt a lány és olyan érzéketlen. Én személy szerint nem látom értelmét folytatni az ilyen nőcivel. Ők ilyenek...

Csak azt ne kérdezd, hogy miért. Megfejteni sem akarom. És többet ne is legyen ilyen csajjal dolgom mert megőrjííííít.

2013. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja igen 18 szintén :)
2013. okt. 9. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Tolerancia gyerekek, tolerancia.

A csajnak biztos valami problémás élménye lehet, de ha Neked fontos, ha megéri, akkor szerintem még beszélgess vele, durván őszintén, de nem bántón.

2013. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!