Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Új osztály ugyebár még csak most ismerkedünk egymással.És van egy lány aki nagyon tetszik nekem.De egyszerűen ha közelébe érek leblokkolok.Szoktam figyelgetni és néha ő is vet rám 1-1 pillantást ,de nem merek vele szemkontaktust tartani, amint rámnéz elfodulok.Ebből gondolhatja azt hogy nem érdekel?A nevén kívül gakorlatilag semmit sem tudok még róla , ismerkedni kell még (jó irányba haladunk már :D),de egyszerűen nem merem megkérdezni.Félek hogy visszautasít, vagy röhögni fog rajtam mindenki hogy milyen béna vagyok (ami mondjuk nem nagyon érdekel mert általába sz*rok a kötekedő véleményekre, szóval inkább a kikosarazástól félek).Hozzá képest én egy nem is tudom mi vagyok.Sok pattanás, nem annyira szép arc (amit a stílusommal próbálok ellensúlyozni, és legtöbb embernél be is jön)ellenben ő gyönyörű.Amikor csak a közelembe van szinte csak hebegek-habogok ,ver a szívem ,izgulok meg minden.

Szóval tippeket,tanácsokat, építő kritikákat tudnátok adni?Mindent elfogadok :D



2013. szept. 3. 17:02
 1/5 anonim válasza:
100%

De cuki vagy..:)

Szerintem menj oda hozzá nyugodtan, és kezdj el vele beszélgetni mondjuk bármiről. Próbálj meg közös témát találni, és ami a legfontosabb: viselkedj természetesen.:)

2013. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :D

A beszélgetéssel nincs gond, mert szoktunk beszélgetni mindenről csak ezt a témát nem merem felhozni :D

Természetes viselkedéssel meg nem lesz gond, nehezen tudom megjátszani magam :D

2013. szept. 3. 17:32
 3/5 meli98 válasza:
100%
Akkor menj oda hozzá mikor egyedül van :) kérdezd meg tőle hogy van, a suliról stb ... és belemerültök a beszélgetésbe aztán egyre többet beszélgettek, legalábbis remélem, ez a csajtól is függ hogy milyen a személyisége :) Hát sok szerencsét! :D
2013. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na az szuper.:) Még annyit tudok mondani, hogy ha apró célzásokat teszel arra, hogy csinos, akkor magától rá fog jönni, hogy tetszik neked. Ha rájön, és te is tetszel neki, ez után biztos kezdeményezni fog.:)
2013. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megpróbálom :D.

Köszi a bíztatás na és a tippeket :D

2013. szept. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!