Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek? Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Mivel bátorítsam?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal és nagyon félénk. Nem csak velem ilyen, az előző barátnőivel is így volt. Nem vagyok az a vezető típus, és nem tudom mit csináljak. Csak hogy ő nem is vezet meg senki se vezette még. Nem smárolmeg semmi. Mikor még nem jártunk bátrabb volt. Mit csináljak hogy megint olyan legyen?

2013. júl. 23. 17:55
 1/2 anonim válasza:

semmit ne csinalj. ha szereted, akkor elfogadod olyannak, amilyen. ha meg nem smarol akkor meg nem erzi ugy, hogy kellene. mit kell ebbol problemat csinalni ???

de ha megis,akkor eloszor beszelgessetek rola. sokszor ezt nehezebb megtenni, mint smarolni, ugye?

2013. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te is kezdeményezhetsz kicsit.

Fogd meg legalább a kezét, búcsúzáskor meg mehet a puszi.

2013. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!