Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tenyleg el akar menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tenyleg el akar menni?

Figyelt kérdés
A parommal lassan 3 eve elunk egyutt, es a kapcsolat nagyjabol kielegito, bar a szexualis resze egy jo ideje nem mukodik. Ma egy aprosagon osszevesztunk es eleg erosen pofon vagott. Duhos lettem ra, es mondtam neki, koltozzon el. De ez inkabb csak ugy kiszaladt a szamon, nem gondoltam igazan komolyan.(Avval, hogy elhagy o is szokott fenyegetozni, amikor duhos, aztan minden marad a regiben)Ez a pofon mar logott egy ideje a levegoben, mert szerinte mostanaban nagyon fenn hordom az orrom. Szerintem ez nem teljesen igaz, legfeljebb nem mindig azonnal es/vagy keszsegesen valaszolok egy felmerulo igenyre/keresre. Nagyon sajnalnam, ha tenyleg lelepne, a gyerekek is nagyon szeretik. (ket gyereket nevelunk egyutt, nem o a valodi apjuk, de mindent meg ad nekik, szeretetben is. Olykor ez is hivatkozasi alap: alitasa szerint a gyerekek miatt van meg velem.) Azyt mondta decemberben hazautazik, es nem is jon vissza. Mennyire kell ezt most komolyan venni? HELP!! Nagyon szomoru vagyok!

2013. aug. 29. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne ilyen férfi, aki megüt.
2013. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nika1977 válasza:
Nem szép dolog a párodnak a gyermekekkel takarózni. Téged velük együtt fogadott el és vállalta, hogy gondoskodó apa és társ lesz! Az hogy megütött alapjában gerinctelen emberre vall és azt tanácsolom ne maradj vele mert tovább fajulhat a dolog.
2013. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kellene olyan férfihez ragaszkodnod, aki képes egy vita miatt megütni, ráadásul erősen. A gyerekeknek is nagyon rossz, ha ilyen "családban" élnek, ahol fizikai bántalmazásig fajulhat a veszekedés. Csak remélni tudom, hogy ez a mostani eset nem a szemük láttára történt.
2013. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én otthagynám a helyedben, elég megalázó a pofon, meg másrészt a fizikai bántalmazást én nem igazán tartom megbocsátható dolognak.
2013. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!