Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen srác tényleg járni akar velem?

Figyelt kérdés

Ami először megfogott benne: nagyon jó a humora, ez már alapból nagyon meggyőző volt, ezen túl nagyon jól néz ki, jól sportol, okos (az egyetemen az évfolyamon ő a legjobb), népszerű, mindenki szereti... tudom most elképzelitek a tipikus bunkó menő pasit, de nem az egyáltalán, nagyon kedves, udvarias, úgy kezel, mint valami hercegnőt, kettesben is, mások előtt is. Picit olyan, mintha egy romantikus filmből lépett volna ki, vagy a kedvenc meséimből.

Elképzelhető, hogy tényleg engem akar? Vagy az ilyen tökéletes pasik nem vágynak annyira kapcsolatra, inkább csak a szex lehet a cél? Aki volt már hasonló helyzetben, ossza meg légyszi a tapasztalatait! :)

21L


2013. márc. 25. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmm...Sajnos olyan nincs,hogy tökéletes! Az meg,hogy elképzelhető e,hogy téged akar: Persze! Minden lehetséges!Így az is,hogy csak le akar fektetni! Erre neked kell rájönnöd! Figyeld a jeleket!
2013. márc. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

kísérletezz

:D zságbamacsek mindig jól esnek a meglepik

2013. márc. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó persze, tudom, hogy nem tökéletes, tudom, hogy általában kinek milyen problémája lenne vele, de akkor mondjuk úgy, hogy számomra tökéletes. :)
2013. márc. 25. 01:12
 4/10 Christian Death ***** válasza:
Par honapig dugni fog oszt lelép.
2013. márc. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért is ne akarhatna? :) Egy okos, jól kinéző fiúnak is lehet lelke, nem törvényszerű, hogy szívtelen szexgép legyen. Lehet, hogy amennyire ő "tökéletes" herceg a te szemedben, annyira te is hercegnő vagy az övében.

Szóval ameddig semmi nem utal arra, hogy ne lenne őszinte, addig ne gyanakodj, mert lehet, hogy azzal tönkreteszel egy boldognak ígérkező kapcsolatot.

Persze legyél résen, az fontos, de ezt minden emberi kapcsolatnál el lehet mondani.

2013. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ne ezen agyalj, ha nem összejössz vele és majd kiderül,

erre nincs képlet, ha nem teszed meg, akkor meg ezen fogsz morfondírozni, hogy mi lenne ha megtetted volna, N

2013. márc. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan olyan dolog az életben amin lehet agyalni hogy jaj vajon milyen lenne ha, de csak 1 módon derül ki. Ha belevágsz.

Manapság mindenki túl sokat gondolkodik ilyen marhaságokon, hogy vajon tényleg téged akar e, tényleg jófej lenne e. Nem fogod kiolvasni a 2 szeméből, és vad idegen emberek egy 5 soros ismertető alapján végképp semmi hasznossal nem fognak tudni szolgálni. Ezekre nincs bevált képlet. Éld az életed úgy ahogy neked jól esik, de legyél elég erős ahhoz hogyha kirántják alólad a talajt, talpon tudj maradni, és ennyi. Másra nincs szükség.

Próbáld meg, érezd vele jól magad, ha 1 hónapig akkor addig, ha meg 10 évig akkor addig. Egy kapcsolat mindig zsákba macska. Sok mindent meg lehet tudni valakiről az ismerkedés során, de a foga fehérje mindenkinek csak akkor bukkan elő amikor már egy ideje kapcsolatban vagytok, és az után lehet eldönteni hogy működhet e vagy nem.

2013. márc. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom persze igazatok van, nyilván nem tudhatja erre a választ senki... de igazából eddig két hosszabb kapcsolatom volt (rövidebbek sose), és mind a kétszer minden tekintetben normális srácokkal hozott össze a sors, igazából a szerelmi csalódás, mint fogalom egyelőre hiányzik az életemből, és most picit megijedtem. :)
2013. márc. 25. 01:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy mész bele egy kapcsolatba, hogy "jaj, mi lesz a vége?", akkor rég rossz, hiszen ez az érzés végig kísérheti, megmérgezheti azt.. Vágj bele!
2013. márc. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezen már sokat gondolkodta, hogy vajon én is jobb ember lennék, ha jóképű, magas, kigyúrt srác lennék? Mert így alacsony, sovány ronda kis senkikén szégyellem magam és inkább elbújok az emberek elől, meg hát meg vagyok keseredve eléggé, szvaól rossz ember vagyok jellemre is, de ha jóképű, magas, izmos nők álma lennék annyi önbizalmam lenne, hogy simán megtudnám akármelyik csajt szerezni, ez felpörgetne és utána az össze csajt leszeretném vadászni egyéjszakásra, ha érteed mire célzok.

Perze lehet ő egy szentfazék tényleg, talán még impotens is, de azért ne reménykedj abban, hogy tökéletes, mert tökéletes ember nem létezik. Van egy mondásom: ha tökéletes vagy, akkor te nem ember vagy, hanem Isten.

2013. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!