Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogyha egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogyha egy fiu tenyleg szeret vagy csak sexet akar?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi ideje ismered?
2013. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezt én is szeretném sokszor megtudni

van hogy olyan jeleket ad amiből azt gondolom szeret pl. mikor úgy nevet rám, vagy vesz nekem valamit, viccelődik, provokál hogy jó kedvem legyen, vagy tudja mivel nevettethet meg

de ha kimondaná akkor se lehetünk benne biztosak hogy komolyan gondolja

nagyon sok férfi hazudik és hűtlenkedik

de hosszútávon úgyis látszik és kiderül minden

2013. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt látod a viselkedéséből, a nézéséből, az egész lényéből... Ez annyira egyértelmű, ha egy férfi igazán szeret, meg se fordul a fejében, hogy minél előbb megfektessen... Kivárja hogy te is rábólints... És a nézésében minden benne van... De ha ezen nem tudsz kiigazodni, hozd olyan helyzetbe, hogy a barátai előtt keljen kiállnia érted, ha ezt is megteszi, biztos lehetsz benne, hogy szeret... De biztos vannak rá jelek, csak legyen mindig nyitva a szemed... :))


17/L

2013. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért vannak olyan pillantások amivel egyértelműen a tudtodra adja hogy ma este csak arra kellesz
2013. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az időből amit veled akar tölteni
2013. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahha ertem , koszonom ! 1 honapja ismerem
2013. febr. 18. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy mennyi barátnője volt, ha több mint 10 akkor te leszel a 11. ha 1-3 akkor 90% hogy hosszú távra tervez. Persze akadnak hazudós p*csök is.
2013. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem tudom ezt a nézés dolgot nagyon írja mindenki.. rám már nem egyszer néztek tág pupillákkal, ragyogó tekintettel vagy olyan szemekkel, hogy görcsbe rándult tőle a gyomrom, mert azt gondoltam, teljesen odáig van értem.. és aztán? Kiderült, hogy egy nagy Ló*aszt!!! Úgyhogy a nézésbe sok mindent bele lehet magyarázni, főleg, ha szeret valakit az ember...
2013. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ertem , koszonom!
2013. febr. 19. 14:44
 10/10 anonim ***** válasza:

13:07


de nem belemagyarázni kell a dolgokat, hanem annak venni ami.

2013. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!