Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még? Vagy egyáltalán szeretett?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel(én15f, ő 14l) és eddig nagyonjól megvoltunk... mikor találkoztunk odarohant hozzám, megölelt és megcsókolt nagyon hosszan.... egészen 3nappal ezelőttig... már akkor észrevettem rajta hogy valami nincs rendben mikor megláttam.. találkozásnál semmi rohanás,semmi mosoly, mégcsak csókot sem akart először adni... régebben mikor sétálgattunk akkor jókat nevettünk együtt, hülyéskedtünk, beszélgettünk és ahogy sétáltunk így random megpuszilt... éreztem hogy szeretett... most meg sétálunk, nagy csönd, felhozok egy témát egy szóval válaszol stb... és eg egyik napról a másikra változott meg... mert előtte lévő nap olyan boldogak voltunk, annyit nevettünk, úgy szeretett engem, mint még senki... összesen nem tudtam megszánolni hogy hányszor csókolóztunk,egy nap... most meg egy kezemen meg tudnám számolni... aztán tegnap megkèrdeztem tőle facebookon hogy egyáltalán szeret-e engem... erre azt mondta hogy ezt nem itt akarta megbeszélni... csakhogy előző napon is találkoztunk és akkor annyiszor megkérdeztem hogy biztosan szeretsz?nagyon szeretsz? fogsz is szeretni? mindig azt válaszolta hogy igen, nagyon szeret és fog is... nagyon sokáig... és én most teljesen össze vagyok zavarodva... életemet adnám azért a lányért... bármit megtennék érte... nagyon szeretem:( de aztán leírta hogy nagyon szeret csak nem tudja hogy hogy... mert előttem járt egy másik fiúval 8 hónapig és most azt mondja hogy nem tudja elfelejteni... megpróbálta és nem megy... csak én azt nemèrtem hogy hogy képes szeretni még mindig őt, amikor annyiszor megcsalta... mindig mikor ő hibázott akkor flegmázott és elérte azt hogy a lány kérjen bocsánatot... egy kicsit sem becsülte meg... én meg ha rossz kedve van akkor mindig megnevettetem... a legjobbag nyújtom neki... sosem csaltam meg és nem is fogom... dehát neki ez nem èrtem miért nem jò... pedig mindent megtettem érte... most meg ez a helyzet állt elő hogy nem engem szeret... tegnap a buszt végig sírtam... sosem szerettem lányt ennyire mint most...:(

2013. aug. 4. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a csaj gyökér, dobd ki.
2013. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs túl az exén...gondolom az első pasija volt...azt nehezen felejti az ember...szóval...szerintem egy idő után szakítani fog veled, mert nem felejtette még el..:S
2013. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem az elso pasija volt raadasul az is csalta ossze vissza mindenkivel... meg egy taplo gyerek...amugy holnap talalkozunk gondolom szakitani fog..
2013. aug. 4. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ja, úgy tűnik nincs túl az előző srácon és tényleg könnyen lehet, hogy szakítani fog holnap. Ha így lesz, javaslom, hogy akkor és ott próbáld meg férfiasan viselni. Később, amikor nem látja ki lehet borulni, de előtte inkább ne. A szerelem nem racionális dolog, nem észérvek mentén működik, különösen nem ennyire fiatalon. A következő barátnőd valószínűleg sokkal jobban fogja értékelni a törődésedet.
2013. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ma találkoztunk, azt mondta átgondolta, és nem akar elveszíteni ennyi miatt mert nagyon szeret. tehát együtt maradtunk:)
2013. aug. 5. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:
édi:) mondjuk még rohadt sok időtök van, hisz még csak 15 meg 14 évesek vagytok
2013. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!