Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kellene tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene tennem? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit a baráti társaságunkban ismertem meg. Egyik nap jól elvoltunk, iszogattunk, stb, és a vége az lett, hogy egész este csókolóztunk, hazakísért és végig fogta a kezemet...Másnap csak néztünk egymást, mosolyogtunk, séta közben lemaradtunk a többiektől, flörtölgettünk, összeért a kezünk, de több nem volt. Aztán rá egy hétre elmentünk bulizni és szintén egész este csókolóztunk és megint hazakísért...Azóta nem találkoztunk, de megint megyünk majd egy szórakozóhelyre jövőhéten és tuti megint ez lesz...Mi lehet ezzel a célja? Vagy csak szórakozik? Én beleszerettem, de nem tudom, hogy ő hogy érezhet irántam. Az is a baj, hogy én nem itt lakok, csak nyáron vagyok itt, és utána csak havonta jövök ide. 15/L 20/F.

2013. aug. 1. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak szórakozik és nem akar többet

de akár több is lehet belőle, lehet hogy kölcsönös

2013. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vonzónak tart, de a lelkiismerete visszatartja, hogy lefektessen. Vagy esetleg kukac. Vagy te nem hagyod. Amit megtehet, azt azért megteszi, ezért történik időről időre, amit leírsz. Ebből komoly dologra ne számíts.
2013. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Didiiayer ***** válasza:
Ezek alapján nem lehet tudni konkrétan, hogy mi a szándéka. Ha más nem akkor idővel valószínüleg kiderül, hogy csak szórakozik vagy tényleg többet szeretne.
2013. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!