Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak vele hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele hogy ne tegyen ilyeneket többet, hogy észhez térjen?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm akivel jóban vagyok, egy nagyon jófej kedves csaj bírom de olyan hülyeségeket csinál hogy megáll az ész. Van barátja pár éve akit már nem szeret igaz mi az elején mondtuk neki a csávó totál gáz egy lúzer nem dolgozik nem érdekli semmi nem csinál semmit de nem hallgatott ránk ő volt megsértődve. Már rájött igazunk volt mégse hagyja ott hanem együtt is van vele de közben más pasikkal is találkozgat, sokukkal le is feküdt gyakran részegen, valamelyikkel rendszeresen összejár. Most csalódott valami másik csávóban aki bejött neki de átverte, erre nemrég a baráti találkozón egy másikkal aki régebben is hajtott rá csak nem volt esélye azzal is lefeküdt felment hozzá részegen. Nekem dicsekedett el az a szemét hogy meghúzta megvolt neki végre.

Ez tiszta gáz már, nem tudom mit csináljak, nem első eset, nagyon sokszor megmondtam barátnőmnek hogy gázos amiket csinál de mindig magát sajnáltatja, hogy ivott, meg ez a pasi meg az a pasi dolog hogy megviselte és hogy nem mer nekik nemet mondani mert mi van ha berágnak vagy megütik. Akivel együtt van és nem sejt semmit rá azt mondja nem érdekli, hisz amit nem tud az nem fájhat neki én sose bírtam de kezdem sajnálni már. Ez viszont engem érintett rosszul mivel nem ilyennek ismertem, régen nem mondott vagy tett volna ilyet. :-(

Szóval mit tegyek hogy észhez térjen? Miért csinálja ezeket, ennyire gyenge jellem lenne?


24/l



2013. aug. 1. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül hogy beszélsz vele nem tehetsz semmit. Mondd el neki hogy teljesen megváltozott negatív irányba és lehet ha tiszta lappal kezdene új kapcsolatba nem basznák át és meg ennyien. Ezen kívül nem hiszem hogy többet tudnál tenni mert amíg elhiszi hogy nincs baj azzal amit csinál aligha fogja rászánni magát a változásra.
2013. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet gáz a csávó,de ez a csaj még gázabb.
2013. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!