Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Választas? Miért ilyen nehéz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választas? Miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
A mostani barátom 'A' a másik 'B'. 18 éves vagyok, B-t 15 évesen ismertem meg egy braziliai nyaraláson. Nem beszéltünk egy szót sem, csak néztük egymást. Ő 18 volt akkor, tapasztaltnak, magabiztosnak, sármosnak és férfiasnak láttam. Itthon a barátnőimnek vég nelkül róla áradoztam, miközben semmit nem tudtam róla, még a nevét sem. Kesőbb viszont bejelolt facebook-on, mert kiderult, hogy az idegenvezetőtől elkérte a nevem. Rettenetesen boldog és tapasztalatlan voltam. Kiderült, hogy nagyon közel élünk egymáshoz. Mikor randira került a sor, szerintem nagyon röhelyesen viselkedtem, voltak kinos csöndek, minden ami kell.. Pedig ő probalkozott, de én annyira izgultam, hogy végig csak bénaztam. Egy masik találka is hasonloan telt, aztán már csak nagyon ritkan beszéltünk. Nem telt el nap hogy ne gondoltam rá, talán azóta sem. Később cserediák lett Indiában, és csak nagyon ritkán webkamoztunk, rettenetesen hiányzott, nagy reményekkel vártam haza, csinosodni akartam nyárra, hogy tetsszem majd neki. Hosszúnak bizonyult az az egy év, és egy nagyon kedves fiúval hozott össze a sors, 17 évesek voltunk mindketten. Együtt tapasztaltuk meg milyen is a komoly kapcsolat, a szerelem, a szex.. Mindent. Tudom őt szeretni, mert lehet miért. Kivételesen okos, jóképű, izmos.. álmaim netovábbja lehetne..Csak egy baj van, még mindig arra a fiúra gondolok, akit 15 évesen megismertem. Vagyis igazán sosem ismertem meg.. Mikor hazajött egyszer találkoztunk, én úgy éreztem, mostmár kész vagyok arra, hogy vele legyek.. Felnőttem a dologhoz.. Csakhogy van barátom, akit szeretek. A találkozásunkkor semmi nem történt, viszont feledhetetlenül jól éreztük magunkat.. Ami feltépte a régi sebeket. Konkrétumokról nem beszéltünk, de a szeme mindent elárult. annyit azért mondott, hogy reméli lesz folytatás, és hogy találkozunk még, mire én annyit mondtam, hogy van barátom. Erre ő csak annyit mondott nevetve, hogy igazábol ő volt az első, és remélte, hogy legalább esélye lesz mikor hazajön, de megérti bárhogy is döntök.. rövid gondolkodás után ugy döntöttem maradok a mostani barátommal, hisz őt már jól ismerem és szeretem..Azóta is bar próbálom elterelni a gondolataimat sokat gondolok rá és álmodom vele, pedig közben neki is lett barátnője. Mit lehet ilyenkor tenni? Véleményeket, tanácsokat szeretnék. Elnézést a terjedelem miatt, de azthiszem csak így tudtam igazán átadni az érzéseket. 18/L

2013. júl. 11. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretted volna az elsőt,nem szerettél volna bele a másodikba ;)
2013. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Még hogy nem minden a külső. Dehogynem. A brazil félcigó szebb mint a csávód, így ő nyert.
2013. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy!

Neked kell érezned, hogy melyik kell!

Nekem az a mondásom: Járt utat a járatlanért fel ne hagyj! Ha minden klappol a jelenlegi pároddal szerintem ne szakíts!

De ez az én véleményem.

2013. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen miért randizgatsz mással, ha egyszer van párkapcsolatod, boldog is vagy a sráccal... ne bonyolítsd feleslegesen az életedet. Csak azért, mert "felnőttél" ehhez a sráchoz, meg volt egy jól sikerûlt randitok, még nem kizárt, hogy amint kiismeritek egymást, rájöttök, hogy a másik messze nem olyan, amilyenre vágytok. Lehet, hogy csak a férfihiúsága miatt hajt rád, egyszer-kétszer lefektet, aztán megint eltűnik valamerre, kell ez neked?
2013. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, igazatok van. Ez kicsit most helyre billentett. Egyébként mindkét srác magyar.
2013. júl. 11. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem belé vagy szerelmes, csak az emlékébe, egy képzelt valakibe. Alig ismered. A jelenlegi, jó, okos, rendes, tökéletes. A másik persze ingerli a fantáziádat ("milyen lenne, ha"), de most őszintén, mennyi esélye van, hogy ő is okos, rendes, hűséges legyen...
2013. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

'A' érdekesebb számodra és lehet hogy minden szép és jó lenne vele. de ennek nem sok az esélye

a mostani barátod úgymond tökéletes, ő az ideális választás

de ha annyira nem tudod elfelejteni A-t, az elrontja a kapcsolatod B-vel

egy filmben biztos A lenne a nyerő választás, a számodra tökéletes, de ne felejtsd el hogy annyira nem ismered

ha őt választod lehet hogy később megbánod (megbánt, megcsal, később rájössz hogy nem olyan amilyennek először tűnt...)

A-t régebben már elképzelted tökéletesnek, róla álmodoztál, persze hogy nem fogod csak úgy elfelejteni

de ott van a barátod aki szeret, akit ismersz és aki minden lány álma kb

de neked kell eldönteni, ne idegenekre bízz egy ilyen választást

2013. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!