Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lehet ez? Ez természetes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Ez természetes?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egyértelműen alakulóban van a kapcsolatunk és én nagyon bele vagyok zúgva.Elutaztunk egy hétre mindig beszélünk és eddig minden nap úgy voltam vele hogy majd beledöglök annyira hiányzik.:( Tegnap este megírta hogy mennyire hiányzom neki akkor nagyon feldobott engem hogy mennyit gondol rám. Viszont azóta mintha nem is hiányozna nekem. Mintha már nem lennék annyira belezúgva. Egyszer már volt ilyen de akkor amint találkoztunk következő nap újra beleestem és másra sem tudtam gondolni.Tudom hogy még mindig szeretem hisz különben nem gondolnék rá annyit de most azon gondolkozom leginkább hoogy újra megszerethessem annyira. Tudom elég bonyolultan hangzik:/ ez természetes ha ennyit távol vagyunk egymástol? Vagy ez a koromban természetes? Hisz egyszer már volt ilyen és utàna minden ugyanugy mehetett tovább vagy még jobban is. Szerintetek mit cisinaljak?:( mi a megoldás? 16f

2013. júl. 10. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha talalkoztok minden rendben lesz. Velem is igy volt. Nem voltam annyira feloldodva elotte, 1honapra elmentunk a szulovarosomba a rokonokhoz es mikor ujra talalkoztunk minden megvaltozott. Utana olyan lett mintha o lenne a legjobb baratom,fium es egyben a testverem is.
2013. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ti tehát osszejottetek ujra? Vagy szimpla baratsag lett belole? Koszi amugy es tovabbi valaszokat varok :)
2013. júl. 10. 22:01
 3/3 anonim válasza:

Ez kicsit olyan Barney-logika. Amint a csaj érdeklődést mutat, már nem izgat.

De amúgy a te esetedben minden ok lesz, ha találkoztok, nyugi!

2013. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!