Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és nem tudom mit érzek egy 14 éves lány iránt. Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerelmes voltam egy 14 éves lányba. 8 hónapja internetről ismerem, minden nap tartottuk a kapcsolatot, sokat kameráztunk is esténként volt olyan, hogy este 9 órától hajnali fél3-ig. Rengeteget beszéltünk telefonon is. Mára most fura érzése van. De ugyanúgy hiányzik és nehéz elfelejtenem. Azt mondtam neki már nem tudom szerelmes vagyok-e és befejeztünk mindent. Úgy voltunk mint akik szerelmesek. Nem ismertem élőben Még! Sokszor nagyon féltékeny voltam ha írtak más fiúk a képe alá vagy a haverjaimmal jött. Szerintetek mi ez??

2013. júl. 8. 22:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
tudom hogy az öcsém ennyire hülye nem vagyok. de nem értitek, hogy későn derült ki??? nem tudtam vágod Öcsikém? :))
2013. júl. 8. 23:22
 12/19 anonim ***** válasza:

Úgy van,pontozzatok már le azért mert leírom az igazságot...

Oké,hogy a szerelemben nem számít a kor,de egy egészséges 22éves pasinak vannak bizonyos igényei,amit egy 14éves kiscsaj nem tud megadni neki.

2013. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ki pontozta le? :DDDDD
2013. júl. 8. 23:30
 14/19 anonim ***** válasza:

értem én hogy nem tudtad először.

de ez akkor is nagyon durva. rettenetesen durva.

feledsd el a csajszit keress egy hozád illőt.

ő még nem érett meg egy olyan kapcsolatra ami neked kell.

2013. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

attól hogy 14 éves még kötődsz hozzá, meg nem is néz ki úgy mint egy gyerek már annyira, talizz vele sztem, pedómaci :D

F19

2013. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért mert későn derült ki, attól még pedo bazzeg.

Mesélek neked mivel is jár ez. Van egy ismerősöm, van neki egy fia, volt felesége, csak egy idő után rájött, hogy ratyi. Ami a legrosszabb, hogy a kisfiúkat szereti. Most bent csücsül a sitten, van rá 9és fél éve, hogy átgondolja hol bacta el.

De az igazi büntetés akkor vár rá ha kijön onnan :D

2013. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
persze, mondom már megszakítottam vele minden kapcsolatot!:)
2013. júl. 9. 17:27
 18/19 anonim válasza:
Ugy beszeltek szerencsetlen 14 eves lanyrol mintha egy 9 vagy 10 evesrol beszelnenk. Jo lehet hogy egy 14 eves meg nem tud olyan dolgokat megadni amire egy felnott ferfinak szuksege van, es egyutt elni sem tudnak stb, de nem tudhatjuk hogy nez ki a lany, szoval a kerdezo siman nezhette 17-18-nak. Hugom is 14 eves es 17-nek siman kinez(mielott valaki tulzott sminkelesre vagy masra gondolna, s magadsaga miatt van 180cm) De jobb, hogy megszakitottal vele minden kapcsolatot, mert ha ez a szulok fulebe jut abbol nagy baj lehet.
2013. júl. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
rendes vagy, amúgy alacsony csak szép :D
2013. júl. 12. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!