Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és nem tudom mit érzek egy 14 éves lány iránt. Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerelmes voltam egy 14 éves lányba. 8 hónapja internetről ismerem, minden nap tartottuk a kapcsolatot, sokat kameráztunk is esténként volt olyan, hogy este 9 órától hajnali fél3-ig. Rengeteget beszéltünk telefonon is. Mára most fura érzése van. De ugyanúgy hiányzik és nehéz elfelejtenem. Azt mondtam neki már nem tudom szerelmes vagyok-e és befejeztünk mindent. Úgy voltunk mint akik szerelmesek. Nem ismertem élőben Még! Sokszor nagyon féltékeny voltam ha írtak más fiúk a képe alá vagy a haverjaimmal jött. Szerintetek mi ez??

2013. júl. 8. 22:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
érzésem.*
2013. júl. 8. 22:53
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
jézusom ő még csak 14,te meg felnőtt férfi vagy!!keress korban hozzád illő lányt,ezt a netről ismerkedés gyerekekkel dolgot hagyjad!
2013. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 poiu ***** válasza:
És mi mondjuk meg, hogy mit érzel? Bármit. De kicsit nagy a kórkülönbség.
2013. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mármint ugy kérdezem inkább hogy most mit érezhetek iránta? amugy meg nem tudtam hány éves hosszú történet..
2013. júl. 8. 22:59
 5/19 anonim ***** válasza:
Legalább várd már meg, amíg beszőrösödik neki...hogy aztán borotválhassa!
2013. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

2-esre ne hallgass. A szerelemben nem számít a kor, magasság, súly. ;)

Én is imádom a kis fiatal tini lányokat, olyan kis cukik, imádom őket tanítgatni is a csókra meg minden másra, izgalmas és jó érzés, mellettük igazi férfi lehetek. :)

2013. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, és éld az életed nélküle. ez nem normális.
2013. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Lehet fura a korkülönbsg, de a kor nem számít!
2013. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a KEDVES, INTELLIGENS válaszokat! :D
2013. júl. 8. 23:16
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez öcsém PEDOFILIA :D keress magadnak egy hozzád hasonló korút.
2013. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!