Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őrjítő szerelem egy negyvenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrjítő szerelem egy negyvenes iránt! Fiatal lány létemre mire számítsak?

Figyelt kérdés
Szinte egy hullámhosszon vagyunk,tudom,hogy szeret..Esetleg komolyabb lehet belőle?Nem tudom elfelejteni,ő kell!!!2 éve tart..

2013. ápr. 22. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már az elején kár volt komolyabbra fordítani a dolgot. Milyen idős vagy?
2013. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
huszonéves..
2013. ápr. 22. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát majd 20 év van köztetek. Ritka az ilyen kapcsolat ami működik. Mesélj többet a kapcsolatotokról :D talán könnyebb segíteni.
2013. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is huszonéves vagyok és a párom szintén negyvenes. Majdnem két éve együtt is élünk és nagyon jól megvagyunk :)
2013. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megértelek.Én egy 41 éves férfit szeretek (én 26 vagyok)ez még nem iséenne gond,de sajna családja van...
2013. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én szeretem..nagyon..vele akarok lenni minden percben..de nem merem nyíltan elmondani..de tudja hogy szeretem..Tudom hogy ő is viszont,csak azt nem tudom mennyire..mennyit érek neki..
2013. ápr. 22. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
28 ev volt koztunk a baratommal. Most vagyok 20. 3 es fel evig jartunk, nagyon boldog votam vele. Annyi savat kaptunk, hogy meg elkepzelni is nehez. O volt a pedomacko , en meg az apakomlexesusos. Eletem legboldogabb idoszaka volt eddig. Nem a korkulonbseg volt a szakitasunkert felelos. Ne torodj masokkal! Maximum tapasztalatot gyujtesz, ha rosszul sul el! Ha megismersz egy ilyen idos ferfit, azert sokat tanulhatsz a ferfiakrol! Sok sikert!
2013. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
-es
2013. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatra számíts leginkább! Az már rajtatok áll, hogy ez jó lesz e vagy rossz! Ha mindent beleadtok, akkor egy nagyon kellemes dolog is lehet, ami akár sok-sok éven át kitart! ;)
2013. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!