Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (Lány vagyok)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés

Van egy fiu amkit már kb 1 éve ismerek És van egy barátnőm akit már 2 éves korom óta....és a fiu haverom szerelmes lett az barátnőbe (BBf) be és és drukkoltam nekik de barátnőmnek nem kellet a fiu és meg mondta neki..de nekem h kb minden nap taliztunk igy 3 man meg tetszet a fiu és nagyon bele szerettem...és 3 man voltunk és felelsz vagy merszesztunk és barátnőm meg kérdeszte a fiutol aki tettszik nekem h tetszek e neki és járna -e velem és azt modta a fiu de nem a szemembe hanem csak ugy lenézve h "bocsi de nem tok ugy rád nézni mind ha a csajom lennél"

de azt mondta barátnőm h ez nem igaz hazudik és szerinte tetszek neki és barátnőm anyukája is azt mondta hogy tetszek neki.....és azt találtuk ki hogy beszél majd vele a héten és azt hazudja neki h össze vesztünk és ki faggatya rólam ..és akkor majd meg mondja mi lesz..de ez még nem is nagy baj...hanem az hogy volt a suliba egy esti 24 redezvény este 8 tól reggel 8 ig és tök jó volt mert a haverom a fiu aki tetszik oda adtta a mibiját és egész este játszottam meg facebookosztam meg a fiu haverommal beszélgettem ..és kb 6 kor a fiu haverom aki tettszik nekem elaludt és van egy csaj..aki oda bujt mellé és olyanokat mondott neki és egy takaró alatt feküdtek és olyanokat mondott hogy "Fázok még mindig fázok" és amikor meg láttam legszívesebben haza mentem volna ...de nem tehettem 8 -ig ott kelet maradni és amikor kb majdnem 8 lett sírni keztem és mondta h mi a baj...hazuttam neki azt mondtam h egy volt kapcsolatomat hánytorgatta fel közbe nem ..azért sirtam mert nagyon féltékeny voltam...és az a csaj meg a fiu haverom meg én egy suliba járunk...és azt mondta a fiu haverom h neki nem tetszik aza csaj és nem jönne vele össze de a csaj mászik a a fiura...és mivel egy suliba járunk ezt néznem is kell....de én már 2 éve nem voltam szerelmes jo volt pár kapcsolatom de az nem szerelem volt és 1 fiu után se sirtam és most utána sirok...egész nap rá gonolok és őt ténylég szeretem és nagyon félek...h a csaj rámászik a fiura aki tetszik nekem...mert az van h a barátnőm osztály kiránduláson van és a fiu val meg barátnőmmel is csak szerdán vagy csütörtökön fogok talizni..mert a fiu fel semm merem hivni mert azt hinné h nyumulok pedig én nem olyan vok...és azt írta a horoszkópunk az ővé is meg az enyém is h a héten csütörtökön rá találhatunk egymásra vagy is a szerelemre...ez meg nyugtató volt bár ...csak az a csaj...de és ah barátnőm ki faggata a héten csütörtökön..és ugy veszi észre h járna velem akkro el hivom hozzám és be vallom h nagyon szeretem és tényleg nagyon és sirtam érte és nem tudom ki verni a felyemből..és mindenkinek jár egy esély...és majd meg láttom mit mond...szerintetek ez jo vagy micsinájak???



2013. ápr. 22. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyennel lesz dolgod, hogy csaj fog mászni a fiúra...Ha a fiú hagyja, akkor szerintem nem közömbös számára a csaj vagy csak jól esik neki, hogy valaki bújik hozzá és ez a valaki te is lehetnél.Egyébként ez még nem szerelem...:D Gondolom fiatal vagy még, a szerelem teljesen más, de majd megtudod egyszer, hogy milyen az igazi szerelem :) Ettől még szurkolok neked, próbáld bátorítani a srácot valahogy, hogyha tényleg járna veled, akkor ha nem töketlen, venni fogja a lapot és lépni fog.Ha meg annyira "szereted" és nem veszi a lapot, akkor lépjél te.
2013. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát hívd el magatokhoz vagy sétáljatok vagy valami de lényeg h kettesbe legyetek és sztem ne azt mond h beleszerettél meg h sírtál utána... hanem h barátok vagyunk de én többet érzek irántad... ezért meg ezért megkedveltelek és szerintem jól kijövünk és h te mit gondolsz lehetne köztünk több? viszont tedd hozzá h nem szeretnéd a választól függően elrontani a barátságotokat... :) mert lehet h azt mondod neki h beléd szerettem meg sírtam ez olyan ijesztő lehet számukra főleg ha lehet h ő nem is érez irántad semmit és nem járna veled :) remélem érted mit akarok kimakogni :)
2013. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél levegőt, alkoss épkézláb mondatokat, és nem lesz gond. A szöveged alapján elég vállalhatatlan csajnak tűnsz, akitől egy perc alatt agyf@szt kapna bármelyik kan, bocsi :)
2013. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiégett az agyam pedig végig sem olvastam....helyesírási hibák tömkelege meg totál érthetetlen az egész 26L
2013. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végig olvasni nehéz...
2013. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én végig olvastam és rájöttem,hogy öregszem...


Amúgy neked kéne rákérdezni,vagy legalább beszélni vele,mert akkor másképpen reagálhat,mintha a barátnőd teszi.

2013. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1 válaszolónak tényleg..és még annyit h de igen most vagyok igazából szerelmes...volt pár "tini kapcsolatom" de én is komolyabbat meg a fiu is komolyabbat szeretne én úgy érzem de köszönöm az első válaszolo sokat segített.!
2013. ápr. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!