Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Azt mondják, ha tetszik neked egy lány és megpróbálod megcsókolni, akkor ha bejösz neki viszacsókol.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 14:21
 1/9 Zúzmaraharapás ***** válasza:
Azért egy olyan nőben, akiben van egy kicsi tartás is, az nem csókolózik csak úgy valakivel pusztán mert az bejön neki.
2013. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem szentírás... nekem vannak olyan időszakaim, amikor csak simán "pasi kell", és olyannal is csókolózom, aki annyira nem tetszik. Annak nem is lesz folytatása. Szóval egy csók önmagában nem jelent túl sokat. Legalábbis nálam nem.
2013. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az alap ötletben van valami, de nem mindig igaz ez sem. Nem állhatsz neki csak úgy lekapni valakit, annak kell, hogy legyen előzménye.
2013. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést... asszem szellemileg leépültem!
2013. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megkérdezem egyszerübben:Csókolózik egy lány olyan fiúval aki tetszik neki?:)
2013. ápr. 22. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy a srác is nyitott, csak mondjuk muja, vagy beszari, akkor természetesen belefér! :)
2013. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha semennyire se tetszik a pasi, nem csókolom vissza. De még ha tetszene is, ha lekapna csak úgy a semmiből, akkor is visszautasítanám. Azért, némi előzmény nem árt neki.
2013. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csókolnék vissza, csak ha akarnék tőle valamit.
2013. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csókolóztam már olyannal, aki nem igazán tetszett, de jól éreztem vele egyébként magam és annyira próbálkozott, hogy gondoltam essünk túl rajta. Nem is volt túl jó. Olyan volt, mintha kést forgattak volna a számban. Buliban soan próbálkoznak, de eddig csak ennek az egynek engedtem + 2 olyannak, akik már korábban is tetszettek, egyébként mindig elhúzom a fejem, mert rájöttem az első esetből, hogy nem jó olyanokkal csókolózni, aki nem tetszik egy kicsit sem. De van aki csak a buli kedvéért is smárol, szóval nem biztos, hogy egy lány azért engedi, mert be is jössz neki.
2013. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!