Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonyítja az igaz szerelmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyítja az igaz szerelmet, ha egy pár 20 hónapja együtt van szex nélkül?

Figyelt kérdés

A barátommal 20 hónapja vagyunk együtt, a pettingen, orálon kívül azonban még konkrét aktusra nem került sor. Ennek oka többnyire én vagyok, vallási okokból ugyanis a házasságig erre nem szeretnék erre sort keríteni. Neki én vagyok az első lány az életében, ha esetleg ennek van némi jelentősége. Ő 20, én 19 vagyok.

A kérdésem arra irányul, szerintetek igazolás lehet e ez nekem arról, hogy mindennél jobban szeret engem ez a fiú? Nem csak a testemet, hanem az egész lényemet. Azért megállni egy ilyen dolgot a kedvemért...



2013. jún. 23. 21:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
66%

Nem azert de a vallasossag nem ugy van ,hogy semmilyen paráználkodás nincs?(petting es oral se)

elég megnézni a 6 parancsolatot.

Nem kötekedni akartam csak tudtommal igy van.

Nem értem mi baja van a sok pogánynak azzal ha valaki valásos de ha nagy baj van mindenki imadkozik.pl zuhano repulogep.

2013. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én már haltam meg majdnem.És ha hirtelen van,akkor nincs másra idő,csak megijedni,és felfogni,hogy most véged.

Ja,és a kérdezőt simán csalhatja,vagy prostizhat a pasija.Mert ugyebár ki tudja...

2013. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit álszentnek érzem a dolgot.Mert amelyik vallás nem engedi a szexet,az a többi kielégítési módot se engedi.Teháát ugyanúgy vallás szegés van,mint ha a szexet engedné.
2013. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

30-nak, 28-as vagyok. Van valami abban, amit mondasz, de szerintem az a srác még nagyon fiatal...20 hónap, az majdnem 2 év...mikor összejöttek a srác 18 körül volt. Gondolom nem telt sok időbe, míg megismerte a kérdező elveit és mégis mellette döntött. 18 évesen szerintem még senki nem jut el arra a pontra, amit írsz, akkor már minél előbb lelépett volna...én ezt a szitut akkor tudnám elképzelni, ha mondjuk a srác 40 éves koráig nem tudott szexhez jutni, akkor belemenne egy ilyenbe csak emiatt, de így...biztos, hogy nem.

Én amúgy ismerek egy ilyen elvű párocskát(pár évvel idősebbek), mint a kérdezőék. Az a lány komolyan mondom a legszebb lány, akit eddig láttam! A fiúért meg én is és a barátnőm is versenyeztünk a suliban annyira helyes, de hát...nem volt szerencsénk :D Szóval van ilyen, de ritka.

2013. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
30%

A többség itt nem olvasott eleget:D De nem is megyek bele a paráznaság ecsetelésébe, mert úgy is felesleges lenne. Falra borsó falra, nem ragad az arra:D


Kedves kérdező: ha érdekel, mi is hasonló módon élünk a párommal és tökéletesen jól megvagyunk. Én hiszem, hogy nem lesz semmi gondom vele szexuális téren sem, ahogy az élet többi területén sincs. Sokan nem fogják megérteni, hogy mit miért teszünk, mert sokaknak eltorzult képük van a tiszta szerelemről. Ezért írtam az első pár sort:D Aki azt írja, hogy biztos csúnya, hagyd figyelmen kívül, ez felszínesség. Ha olyanok vagytok mint mi, akkor már borzasztó mély a kapcsolatotok, amelynek a pecsétje majd a házasság és a házasságot követő szexuális élet lesz. Nem hinném, hogy félrejár a párod, csak egyszerűen sokan nem bírják megérteni, hogy van ilyen és 10 esetből 10x ezek a kapcsolatok egy életen át kitartanak. Én amondó vagyok, hogy szeret a párod. Átléptetek abba a fázisba, ahol a szeretet a mozgatórugó, és nem rekedtetek meg a szerelem örvényében. Látjátok és tisztelitek egymásban azt, hogy mind a ketten az Isten teremtményei vagytok (le lehet pontozni, nem érdekel). Én csak drukkolni tudok és imádkozni értetek.

2013. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Csak aztán nehogy a nászéjszakán derüljön ki, hogy a csóka nem is képes szexelni, mert akkor aztán majd te is bizonyíthatod neki az igaz szerelmedet olyan 50 éven át. Ez a szopás, nem az orál.
2013. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!