Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonyítja az igaz szerelmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyítja az igaz szerelmet, ha egy pár 20 hónapja együtt van szex nélkül?

Figyelt kérdés

A barátommal 20 hónapja vagyunk együtt, a pettingen, orálon kívül azonban még konkrét aktusra nem került sor. Ennek oka többnyire én vagyok, vallási okokból ugyanis a házasságig erre nem szeretnék erre sort keríteni. Neki én vagyok az első lány az életében, ha esetleg ennek van némi jelentősége. Ő 20, én 19 vagyok.

A kérdésem arra irányul, szerintetek igazolás lehet e ez nekem arról, hogy mindennél jobban szeret engem ez a fiú? Nem csak a testemet, hanem az egész lényemet. Azért megállni egy ilyen dolgot a kedvemért...



2013. jún. 23. 21:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Az 5ös-nek van igaza.
2013. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%

#10

Azért te se panaszkodhatsz, hogy az eszedért szeretnek, meg mert olyan kedves vagy.

2013. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

10es vagyok megint.

12. eszem...hát versenyezhetnénk,de ebben a kérdésben nem kellett nagyot villantani,az biztos.

De kedves az tényleg nem vagyok.De ez van,aki nem készült fel a pofonokra,az ne tartsa magát.

2013. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
38%
Nehogymár leszidjunk egy 19 éves szűz lányt mert nem feküdt le azonnal a pasijával!!!!!!! Ha erre vágytok, menjetek krvázni!! Mekkora kis kocsog sz@rjankók vagytok....
2013. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
65%
14es,na tudod kivel szórakozz...Másfél év! Nem másfél hónap,vagy 2...Amúgy is a vallásosoknál nincs minden a helyén.
2013. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Hát 10-es, az észről csak annyit, hogy a mások vallásának, világnézetének a tiszteletben tartásához intelligencia szükségeltetik, ami nálad látványosan hiányzik.
2013. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
49%
nem azért, de szerintem a nőnemű egyedek szidják szegény lányt. Én férfiként tisztelem. Nagyon jól csinálja. Akik ide írogatnak, csak azért teszik, hogy beijesszenek, elkedvetlenítsenek, vagy azért, hogy rosszul érezd magad.
2013. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
17-es, nőnemű vagyok, pont, hogy vele értek egyet, köszi
2013. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
65%
Vallási okokból egy nagy baromság az önmegtartóztatás. Az ember már járt a felhők felett és kiderült, hogy nincs ott semmilyen mennyország.
2013. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

10es vagyok ismét.

Nem,tolerancia,és az tényleg hiányzik belőlem.

De gondolkodjunk reálisan.Ha átlag emberről van szó,,kb még 2-3 év amíg házasság lesz belőle.Vagyis 5 évig vár valakire,aki lehet (mert elő fordulhat) ott hagyja egy másikért az első évben.Vagy amit szintén itt olvastam,hogy várt rá rendesen a pasija,össze vesztek,és mással dugott a csaj.A sok várakozás könnyen lehet,hogy a nagy semmire van.Vagy épp a jövő hónapban szakítanak,és eddig a semmiért várt,mert mást már rág napi szinten dughatna.

2013. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!