Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kérdés azokhoz szól, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés azokhoz szól, akik kezdtek újra kapcsolatot!?

Figyelt kérdés
Szakítás után mennyi idővel kezdtétek újra? És közben volt valamelyikőtöknek ez alatt az idő alatt új kapcsolata? Köszönöm a válaszokat előre is!:)

2013. jún. 22. 15:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Fifi Bigbog, akkor te nem is fogod megkeresni, hogy mi lenne ha..?

Én úgy gondoltam eddig, hogy ha külön vannak mindegy, hogy mennyi ideig, amíg nincs senki van esély az újrakezdésre, de ha már az egyik oldalon van másik pár... Az olyan, hogy na bepróbálja vele, ha visszajönne hozzám, az csak azért van, mert a másikkal nem sikerült.

2013. jún. 28. 08:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen az azért van.. Nálunk is ez a helyzet. Most végig kell néznem ahogy Ő ismerkedik és esetleg szerelembe esik.. ha nem jön össze neki akkor "meglátja talán találkozhatunk nyár végén". Ez nagyon sz*r érzés, de mivel nem tudtam továbblépni nem tehetek mást hűségesen várok rá mint egy kiskutya. Meglehet majd benyögi, hogy ja bocs de összejött a másik, úgyhogy felejtsem el örökre. Nagyon félek tőle, hogy soha nem leszünk már együtt. Annyira bízom abban a taliban :(
2013. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha azért is jönne vissza újra. Bízom annyira magamban, hogy vissza tudnám hódítani újra nem csak azért lenne velem mert nincs jobb. Hisz egyszer már sikerült soha nem hagyott volna el de hülye voltam mással csókolóztam részegen és elhagyott. Pedig ez nem azért volt mert nem szerettem eléggé elborult az agyam a piától de nem hiszi el. Azt mondják aki igazán szeret valakit az piásan is tudja, hogy ott van neki és nem csalja meg. :(
2013. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De én ennyire soha előtte nem szerettem, mint utána mikor már elvesztettem.. érdekes és furcsa dolog mert biztos vagyok benne, hogy igazi szerelem és nem megszokás, nem rajongás nem a "csak legyen valakim". Sokkal jobbakat hajtottam el miatta. Ő kell..a személyiségébe szerettem bele mert nem egy Adonisz de rettenetesen hiányzik és nála helyesebb pasiknak sincs esélyük egyszerüen senki nem érdekel rajta kívül. De miért utólag van ez miért nem akkor volt ilyen mikor együtt voltunk? Beleőrülök !! A legnagyobb baj az, hogy nem hisz sőt már hülyének néz...

Mert ő már túl van rajtam és vigan tud ismerkedni az szerintem akkor ő szeretett kevésbé engem nem pedig forditva.. hisz már túllépett én meg fél éve szenvedek.

2013. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem megalázó lenne, nekem legalábbis, ha az új nem sikerülne és ezért akarna visszamászni. Ha nagyon próbálkozna... hát nem tudom:S
2013. jún. 30. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!