Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kérdés azokhoz szól, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés azokhoz szól, akik kezdtek újra kapcsolatot!?

Figyelt kérdés
Szakítás után mennyi idővel kezdtétek újra? És közben volt valamelyikőtöknek ez alatt az idő alatt új kapcsolata? Köszönöm a válaszokat előre is!:)

2013. jún. 22. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kb8-9hónap és volt
2013. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi az exemmel fél év után. Nem volt közben más. Ha lett volna én már nem kezdtem volna újra. (bár ugye mondani mindent lehet... leellenőrizni meg lehetetlen lett volna)

Sok ismerősöm van akik évek és több kapcsolat után találtak egymásra.

2013. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bármennyi ha nem volt közbe más, legalábbis ez fontos! De ez mind ember és kapcsolatfüggő!!!
2013. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2013. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Fifi Bigbog válasza:
Nálam pont ez a helyzet, hogy 1 év után kezdett el ismét hiányozni az exem, de már van barátja. :/ Eszméletlenül hiányzik és már hónapok óta őrlődök miatta, hogy mit tegyek...
2013. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Fifi Bigbog, és neked hogy hogy 1 év után kezdett el hiányozni? Neked ezalatt az idő alatt volt másik kapcsolatod?

2013. jún. 23. 20:23
 7/15 anonim ***** válasza:
25 ev utan tobb kapcsolatunk is volt ez alatt.
2013. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fifi Bigbog válasza:
Kettő kapcsolat alakulhatott volna ki, azonban nem tudtam őket elfogadni, mert talán az exemet kerestem bennük, s erre már sajnos későn jöttem rá. Tehát igazából nem, nem volt... Azért egy év után, mert ennyi idő kellett ahhoz, hogy rá jöjjek, hogy ilyen lány, ki teljesen önzetlenül szeret és erkölcsös, a mai világban sajnos nagyon kevés van, ezért az ilyet értékelni kell.
2013. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát igen sajnos az ember akkor jön rá mit veszít, amikor már lehet, hogy késő!:S

És egyébként vajon hányan mennének bele úgy a kapcsolatba, hogy volt közben másik párja is az exnek? Nem lenne olyan érzéseket, hogy csak azért van veletek, mert nem jött össze a másik? Persze a 25 év kihagyás az más, az elég durva számomra:)

2013. jún. 25. 21:05
 10/15 Fifi Bigbog válasza:
Ez azért érdekes kérdés számomra, mert ugye amelyik lányról én eddig beszéltem ő miattam nagyon sokat szenvedett, bár ő dobott azért, hogy felhívja magára a figyelmet. (Női logika :D) Rengeteg elfoglaltságom volt abban az időben és nem volt időm hülyéskedni... Fél évig szenvedett, majd lett barátja ugyebár, s minden honnan le is tiltott stb... Erről nekem egyből az jutott eszembe, hogy igazából kellett neki valaki, s nem az én "személyiségemre" volt szüksége... Szóval szerintem van ilyen... Sokszor előfordul az, hogy mentő övet keres a másik, ha sz*rban van, s olyankor fordul az exhez, hisz az a láng egyszer már égett... Viszont ha megcsalás után megy vissza valaki a másikhoz, akkor viszont tuti kihasználásról beszélhetünk, addig, amíg nem lesz jobb neki...
2013. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!