Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom szakított velem. (többi lent)

Figyelt kérdés
Lassan egy hete hogy szakítottunk. Írtam neki egy sms-t hogy szeretem de megváltoztak a dolgok és beszéljük meg ő vissza irta hogy szerinte is valtoztak a dolgok es hogy haggyuk az egészet. Megkérdeztem hogy élöbe nem lehetne-e megbeszelélni konkretan nem mondott nemet fde az volt a lényege. Ezek után leírtam amit elakartam mondani neki ő pedig mondta h ha itthon lesz felhiv es menjek le. Meg hogy nem tudja miért akarja befejezni...szakitas elotti napon azt mondta h szeret meg minden és egy nap alatt ennyire változhat? Érdemes lenne megkérdezni hogy mi lenne ha megprobálnánk? 17L

2013. jún. 20. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Deszomorúúú :(

Hagyd!

2013. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted normális, hogy valakit úgy kell rábeszélni meg könyörögni hogy járjon veled?
2013. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: ha valaki szerelmes, akkor ennél sokkal őrültebb dolgokat is képes megtenni, mint az, hogy meg akarja beszélni vele hogy próbálják meg újra. ilyen ez a szerelem. olykor nagyon fájdalmas tud lenni. mindjárt írok privit
2013. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem eppen olyan fiurol van szo akire barmit is ralehetne eroltetni..es nem konyorognek neki amiota szakitott azota nem is beszeltem vele..
2013. jún. 20. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól tette, hogy szakított veled.
2013. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

??

Te meg jó nagy bunkó vagy:)

2013. jún. 20. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen nem volt kész egy rendes kapcsolatra és jobbnak látta ha szakít. Gondolom nem akart neked rosszat. A legmegfelelőbb az lenne, ha személyesen megtudnátok beszélni. Ha úgy adódok, hogy hazajön és találkoztok akkor mond el neki, hogy mennyire szereted. Hivatkozz arra amit mondott, hogy ő is szeret téged. Kérdezd meg, hogy akkor miért kellett ezt? Miért hagyott ott? Baj van?

Mond neki, szeretnéd ha őszintén beszélnétek, megbeszélnétek mindent.


Ha nem szeretné újrakezdeni, akkor ne erőltesd, fogadd el, hogy így alakul.


19/L

2013. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!