Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. kamaszkori szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sir Szál kérdése:

S. O. S. kamaszkori szerelmi gondok, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Mindenek előtt fontosnak tartom leírni, hogy 15 éves vagyok. És vajon milyen életbevágóan fontos problémája lehet egy 15 éves kamaszkorú leányzónak? Hát persze, hogy a fránya szerelem! Akkor kezdeném a történetemet rögtön az elejéről, mert ha a végéről indulnák kusza lenne az egész. Tehát, sor került felénk is a ballagásra, és nem fogom letagadni, a bulimon eléggé elhagytam magam és berúgtam. Arra hivatkoztam, hogy egyszer ballag az ember 8.-ból, adjuk meg az ünneplésnek a módját! (Egyébként nem szokásom inni)Annyira törekedtem rá, hogy emlékezetes legyen és felejthetetlen, hogy a végén kiesett minden. A legfontosabb részre viszont teljesen emlékszek. A bulin ott volt az a bizonyos fiú akiért oda és vissza vagyok. Nem nevezném ezt még szerelemnek, de jó úton haladok felé, hogy szerelmes legyek. Nem részletezem a dolgot, eljutottunk odáig, hogy leüljünk beszélgetni, majd valahogy arra eszméltem, hogy már a kezét fogom és egymást öleljük. Volt jó pár puszi(arcra, nyakra), a csókig viszont nem jutottunk el, és ezért nagyon tisztelem Őt. Nem volt részeg egyáltalán, és minden tiszteletem az övé, hogy nem használta ki azt a helyzetet amit más fiúk nem hagytak volna ki. Az egyik vitatéma az volt, hogy csak az alkohol beszél belőlem, és holnapra megbánom az egészet, vagy éppen elfelejtem. Ezért maradt el az a bizonyos csók is, mikor már elég közel voltunk egymáshoz, akkor csak annyi volt a válasz, hogy majd holnap. Majd holnap józanul megbeszéljük. A baj csak itt kezdődött. Találkoztunk azóta párszor, de képtelen vagyok felhozni a témát. Igazából próbálom reálisan látni a dolgokat, ugyan is volt még két akadály, az egyik pedig a kor. Tudniillik, Ő 18 éves, és habár nagyon sokan megmondták, hogy az a korkülönbség nem sok, ő állította, hogy az. Ott van viszont a harmadik dolog ami szerintem aggasztja, mégpedig, hogy a húga az egyik legjobb barátnőm és volt osztálytársam. Ő már régóta mondogatja, hogy bejövünk egymásnak, ami most bebizonyosodott, de akkor is kétlem, hogy ennyi elég lenne. Biztatott, hogy legalább facebookon írjak rá és beszéljek vele, de egyszerűen képtelen vagyok. Tudom, hogy nem volt berúgva, ezt mindenki elmondta, de akkor is csak úgy támadjam le, hogy mi volt ez az egész szombaton, ami amúgy már nem is aktuális? Egy kívülálló barátnőmnek elpanaszoltam a dolgot, véleménye szerint azt gondolhatja Ő, hogy tényleg csak az alkohol beszélt belőlem ezért nem lép. Teljesen össze vagyok zavarodva, annyira szeretném, hogy legyen valami de képtelen vagyok lépni, nem tudom, hogy mit gondoljak és, hogy mitévő legyek. Kicsit szégyellem magam, hogy egy ilyen kis ügyből ekkora problémát csinálok, és képes vagyok miatta ennyit rágódni, de már nem tudtam kitől tanácsot kérni, és gondoltam teszek itt egy próbát. Hozzátenném, hogy Ő nem az a típusú fiúk aki játszik más lányok érzéseivel, sőt! Na mindegy, azt hiszem leírtam minden fontosat, várok mindenféle választ! Ne kíméljetek!

2013. jún. 19. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyere le jóóó isten

Mi a kérdés? Beszélj vele!

2013. jún. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
őszinte leszek, van humorod, ami a fogalmazásból látszik :D nem egy fél 2 kor gyakorizó társaság szintje de szellemes :) van egy fiú akinek bejössz és tisztel téged ami mögött több van, tudod hogy bejössz neki, de ő nem akar lépni valószínűleg mert ha tényleg csak a pia lett volna az kínos lenne úgyhogy ha tudod intézd el hogy kettesben találkozzatok, valamilyen ürüggyel mert azért nem neked kéne randira hívnod és hozd fel a témát, tudom milyen és nagyon fogsz izgulni de amikor utána megcsókol talán annyira nem bánod majd :) gondolj arra hogy ami igazából a boldogságod útjában áll az a gyávaságod :) normális és érthető de ne hagyd hogy ez a boldogságban megakadályozzon :) ha valamit nem értesz a borozgatásom hatása bocs :D
2013. jún. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és mond meg neki, hogy beszélni akarsz arról a szombat estéről, mert neked egyfolytában azon kattog az agyad. Aztán jöhet a coming-out, hogy neked ő már régóta szimpatikus stb. Ha még előtte azt is elmeséled, hogy az egész estéből csak kettőtökre emlékszel, tuti, hogy padlót fog a röhögéstől meg a megtiszteltetéstől, és akkor már oldott is lesz a hangulat.
2013. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony-bizony. Neked kell most az első lépést megtenned. Esetleg facebookon is(mint írtad). Küldj neki egy üzenetet, hogy szeretnél pár percre összefutni vele, hogy tisztázd a dolgokat, és nem szeretnéd, hogy olyat gondoljon, ami nem igaz. Élőben elé állsz, veszel egy nagy levegőt, és elmondod, hogy az alkohol oldotta a gátlásaidat azon a bizonyos napon, de az érzéseid őszinték. :) Sok sikert.
2013. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Tényleg nem sok ez a korkülönbség!Ne hagyd hogy a félelmed győzzön!Hidd el ha ő megtisztelt annyira,hogy nem esett neked,pedig ott lett volna az alkalom,akkor gondolom érez valami irántad,és mint a többiek is írták,kezdeményezz beszélgetést!Nem kell,hogy érzelmeskedj,csak hozd elő a témát és ő is beszélni fog így egyszerűbb lesz a dolgod!

Gondolj arra,hogy ha nem teszed meg akkor lehet,hogy esélyed sem lett volna!

Sikert! :))

2013. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :) Azt hiszem erőt veszek magamon, hisz mit veszíthetek?
2013. jún. 20. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se fb-n dumáljátok meg a dolgokat :) és igenis csatlakozom, lépj te előbb! :) és ha a tesója is ennyire odáig van tőletek tényleg érdemes rá hallgatnod!! Sok szerencsét!!
2013. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!