Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat miatti depressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat miatti depressziót, hogyan éltetek túl? Ki hogyan vészelte át és meddig tartott?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

segítek más embereken és ez elterelte a gondolataimat.

nem foglalkozok állandóan magammal, kevésbé vagyok énközpontú

a saját érdekeim elé helyezek másokat.

néha nem könnyű, de összehasonlíthatatlanul könnyebb mint depresszióban fetrengeni

2013. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj annyi programot, hogy ne tudj rá gondolni. Menj el dolgozni, ha tanuló vagy akkor is itt a nyár, nyári munka stb.. foglald el magad. Nálam ugyan ez a helyzet probálok minél többet emberek közelébe lenni, hülyéskedni, sajnos rossz h néha a nagy zaj meg a jó hangulat mellett is hiányzik. :( Azt h medig tart változó, attól függ mennyire szereted
2013. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
eszeveszettül!
2013. jún. 16. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:
leittam magam, utcán aludtam majd bőgtem hetekig. 18F voltam
2013. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én zenét hallgatok nonstop. Sokat mosolygok keresem a vidám, pozitiv emberek társaságát sokat járok bulizni, hülyéskedem a haverokkal mindenféle jóban benne vagyok. Ismerkedni is próbáltam újra, de senki nem érdekel csak az exemet látom mindegyikben. Ez még korai. Nem kell párkapcsolat. :(
2013. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
depressziósan sajnos semmin nem tudok mosolyogni:( ha zenét hallgatok, akkor még rosszabb, mindig rá gondolok...
2013. jún. 16. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Hú ha nálad ennyire súlyos talán érdemes lenne egy szakember segítségét is igénybe venned. Nem hiszem el, hogy nem tudsz mosolyogni!!

Ne közös zenéket hallgass hanem olyat amit szeretsz, nézegesd a toplistákat új számokért stb..a legjobb ha külföldi és csak a ritmusra figyelsz nem a szövegre.

Nekem is van pár szám amit hanyagolok mert a szerelemről szakitásról szólnak. Children of Distance-tól pl mindig bőgök de mégis hallgatom nem azért mert mazochista vagyok hanem mert úgy érzem attól is könnyebb, hogy kisírom magamból a bánatom...

2013. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig attól függ, mennyire volt erős a kötődésed a másiki iránt, milyen volt a kapcsolat: pl csak tinikapcsolat volt-e vagy már együtt terveztétek az életeteket. Én már együtt éltem a vőlegényemmel, amikor elhagyott, azzal lezárva, hogy nem szeret. Ilyen esetekben nem segít a zenehallgatás, meg a "pozitív", erőltetett vigyorgás, erre mérget vehetsz. Nekem másfél évbe telt ezen teljesen túltennem magam. Ezt ne úgy képzeld el, hogy 18-20 hónapig bőgtem, meg depresszióztam, és egyik napról a másikra jó kedvem lett. Ez egy baromi hosszú folyamat volt, voltak jobb, aztán megint rosszabb időszakok, de végig nagyon-nagyon hiányzott az exem, akármekkora szemét is volt velem. És ezen nem segített sem zene, sem művigyor, sem bulizás, sem melózás, sem pia, csak az IDŐ. Meg egy új férfi felbukkanása az életemben.
2013. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne degradáld le azért mások kapcsolatát mert Neked nem segítettek a fentiek. Az enyém sem tiniszerelem volt hanem komoly kapcsolat mégis segitettek a fentiek. Persze igy is egy év volt. Az első fél évben nem találtam a helyem, lézengtem mint egy zombi, szárnyát vesztett madárnak, félembernek éreztem magam ezen nyilván a zene csak addig segit amig hallgatod... de nekem mindig kicsit jobb kedvem lett tőle és addig sem az öngyilkosság járt a fejemben. Szóval nem hülyeség. Csodát ne várj tőle de pillanatnyi kedvfokozónak kiváló és ha olyan aktiv életed van akkor nem lesz időd az önsajnálatra és a depressziódra. Annyi munka, annyi teendő, szórakozás hobbik mindenhol megfelelés stb.. nem volt időm a sebeimet nyalogatni az idő meg telt igy egyszercsak jobb lett.
2013. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!