Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még mindig szeretem az exem?

Figyelt kérdés

Már fél éve megvan a mostani barátom.. nagyon szeretem, de kihasznál a pénzem miatt.. (azt hiszi, hogy gazdag vagyok, holott nem..) az exemmel pedig miatta mentünk szét.. Nagyon sokat nem láttam, egyszer csak váratlanul megláttam egy buszmegállóban és 5percet beszélgettek mellettünk a haverok, addig láttam. Akkor éreztem rá, hogy még mindig hiányzik. Aztán a majálison is láttam, mégjobban hiányzott. Ott tartunk, hogy ma elintéztem, hogy találkozzunk, beszélgettünk, stb. Egyszerűen már nem bírom nélküle, rettentően szeretem, ő sosem csalt meg, mindig olyan jó volt hozzám, de erre is csak a beszélgetés utn tudtam rájönni.. viszont akadály, hogy én vagy egy picit magasabb vagyok, vagy egymagasak vagyunk, engem ez zavar nagyon(viszont ha ujrakezdheznénk már tojnék rá kb..) a másik, hogy nemhiszem/nemtudom hogy ő belemenne-e abba, hogy ujrakezdjük.. mikor meg megkérdeztem, azóta talált-e vkit, elmondta, hogy egy miskolci és egy zsolcai csaj van alakulóban. vmiért él még bennem egy remény, hogy én vagyok az a zsolcai.. viszont attól, hgy remélem, nem hiszem h én lennék..

Még mindig nagyon szeretem őt, nembírom ki, hogy ne találkozzak vele, hiányzik.. Mit tehetnék? :S



2013. jún. 8. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Élvezed a helyzeted, nem? Nyilván, mert különben változtattál volna rajta.
2013. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
Exeddel miért szakítottatok?
2013. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az első és fontos lépés: "a mostani barátom.. nagyon szeretem, de kihasznál a pénzem miatt " - őt elküldeni. Ez baj, ha kihasznál a pénzedért. Utána fel kell vetned, hogy újra járjatok..van egy régi táncdal:

[link]

"Van szerelem, mely nem gyógyítható.

Jöjj, néhány órás napsütés,"

Még kell, hogy egyszer együtt járjunk"

2013. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mz6x

nem élvezem.

2. : azért, mert akkoriban azt hittem, szégyell engem, bármiért is, + akiért elhagytam azt minden egyes reggel 1 évig láttam és nagyon tetszett és sose gondoltam volna, hogy én is neki, mert nem mert megszólalni. Most a beszélgetés után kiderült, hogy nem is szégyelt stb és ez alapján én vagyok a marha.. de akkoriban ezt nem beszéltük meg... nagyon bánom..

2013. jún. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!