Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szeretem az exem, de tovább tudnék lépni, ha hagyná. Vajon mire vár? Tanácsot valaki?

Figyelt kérdés

Az exem egy év után, 2 hónapja szakított velem. Már épp túl tettem nagyjából magam rajta, mikor felhozodott köztünk a téma- ugyanis barátok maradtunk-hogy talán újrakezdhetnénk...azt mondta hiányzom neki és küldte a :(-kat...meg jól tudom, van egy másik lány,akivel ismerkedik, de azt állítja ő más, és ha összejönnének biztosan szakítanának,mert még egy olyan, nincs mint én . O.o na ezen lehidaltam.

A lényeg, hogy most már ritkán válaszol, a csajjal sok időt tölt,de tényleg távolsgáot tart vele,pedig az exem egyáltalán nem olyan,aki nem kapna a lehetőségen...tényleg úgy látszik újrakezdené, de mikor felhozom a témát, hogy akkor próbáljuk meg, azt mondja nem akar erről beszélni.

Nem értem...van esély még szerintetek?



2012. dec. 25. 15:23
 1/3 omba ***** válasza:

Én nem nagyon látom, hogy miből tűnik ki, hogy újrakezdené.

Ő szakított veled, és, ha a folytatás kerül szóba elzárkózik...

Lépj csak tovább!

2012. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül szakítottatok. Ne kezdd vele újra. Tipikusan olyan ez az eset, mint amikor a mesékben feltámasztják a halott rokont, de az mindig szomorú, vagy egyszerűen nem olyan, mint régen... Gondolj a Kedvencek temetőjére :D


Különben nekem is van egy exem, aki korábban a legjobb barátom is volt. Mostanra sikerült leráznom magamról, de eddig - hiába van valakije - mindig hozzám jött vigasztalódni. Mivel nekem ezzel csak árt, inkább nem foglalkozom vele, még barátság szintjén sem.

2012. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Persze,én is úgy làtom,nem vmi jó,h barátok maradtunk. Viszont írta,h ő újrakezdené,csak fél.Fél h semmi se változott.

Már épp el kezdtem ismerkedni másokkal,és ezt ő is tudta,ez után írt mindenfêlét.Épp továbbléptem vna,mikor egy halvány reményszállal visszahúzott és most megint nem állok sehol.

2012. dec. 26. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!