Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Nektek mi a véleményetek a helyzetemről? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Már 7 hónapja együtt vagyok a barátommal. Nagyon kedves volt és soha nem nyúlkált sehova mikor csókolóztunk, aztán én elkezdtem beszélni vele ilyen dolgokról hogy kezdhetne tapizni (ez kb az 5. hónapban volt)... Ezzel így elvoltunk egy darabig, de aztán minden követett mindent és ott tartottunk hogy már orálisan kielégített én meg kivertem neki... Hát... megijedtem... Valamilyen szinten élveztem akkor, de nem annyira. És most megmondtam neki hogy nem nagyon szeretnék több ilyet mert éretlennek és fiatalnak találom magamat. Erre Ő felháborodott hogy akkor miért kezdtem el, meg miért egyik napról a másikra meg hogy játszok e vele... Ez tegnap volt. Mára már lenyugodott szerencsére és azt mondta elfogadja és nem fog csinálni ilyeneket...De még mindig nagyon furán érzem magam. Ti mit gondoltok?

14/L



2013. jún. 12. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hülye vagy... Igaza van a srácnak: feltüzeled, aztán meg visszakozol, ő próbál türelmes lenni, te meg cincálod az idegeit...
2013. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

+1

felhergelted odadobtad a pinád aztán mikor belejött volna leállítottad én is be lennék pöccenve ha van egy csepp esze megtart téged közben meg keres olyat aki töbett enged ;Đ

2013. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!