Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kaphatnám vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés

több mint egy év után egyszer csak megváltozott és azt mondta h neki nem megy tovább, szakít. ez már két hete. értetlenül állok a dolog előtt, mert szinte tökéletes volt a kapcsolatunk, nagyon ritkán volt néha egy egy vita de ez természetes. mindig rengeteg közös programunk volt, szóval nem laposodhatott el a kapcsolat. egyszerűen egyik pillanatról a másikra ezt csinálja velem. nem akar találkozni hiába hivogatom, irok neki amikor tudok de szinte semmit se reagál rá. hiába kérdezem h mi történt, azt mondja h nem kell neki kapcsolat. tudom h még szeret mert nem mondta ki h nem. de nagyon fáj h így megváltozott. rengeteget sírok mióta ilyen. :/ nem tudom elfogadni hiába kéri. ok nélkül ezt csinálja... nahyon szeretem és visszaakarom kapni. de mit csináljak ha nem akar találkozni? nagyon makacs :/ nem hiszem h másik lány van a dologban mert nem olyan. meg nincs is semmi ami arra utalna. de akkor mi baja van? h kaphatnám vissza? segítsetek :/

18/l



2013. máj. 29. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Amig irsz neki és hívogatod stb addig nem fogod biztos.

Ha eltűnsz az életéből lehet hiányozni fogsz neki és Ő fog keresni.

Ha nem...akkor amúgy se tudsz mit tenni, ha kihűltek az érzései.


Biztatásképp.... pár napja elköltözött az élettársam mert nem szeret és másba szerelmes itthagyott a gyerekünkkel. Hagytam hadd menjen. de előtte volt sirás rivás könyörgés hogy maradjon velem de nem akart,. Aztán azt mondtam ok menj csá. Segitettem neki költözni.

És 2 nap múlva már ő keresett hogy belátta hogy hibázott és szeretné a családját. Persze nem ilyen egyszerű nem tudom akarom e már... de ha látszólag nem érdekel már és ezt mutatod lehet hogy benne is előtör h mégis elveszithet és nem jó az neki sem.

2013. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is gondoltam erre h hagyom kicsit és nem irok neki meg nem hívom. de az a baj h olyannak ismertem meg h ha ezt tenném akkor biztos elveszíteném. ő nagyon érzékeny fiú. ha összevesztünk bàrmikor is mindig én voltam az aki kezdeményezte a békülést. mert tudtam h ő úgy gondolja h nekem jobb lenne nélküle. és nem tudom honnan szedte ezt a hülyeséget de ez nem így van. hiába mondom neki. szóval félek h ha nem 'zavargatom' akkor azt fogja gondolni h 'nem érdeklem, hát oké csá' .... meg teljesen kétségbe vagyok esve, pont most lesz néhány fontos családi esemény, együtt is lehetnénk rengeteget, úgy volt h vele leszek egy egész hétvégét és ha rágondolok h ez az egész elúszik és ő inkább egyedül van mint velem a sírás kerülget :/
2013. máj. 29. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd privibe írhatok a tapasztalataimról, biztos vagyok benne hogy érdekelne..
2013. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!