Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy beteljesületlen szerelembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcsi333 kérdése:

Egy beteljesületlen szerelemből adódó fájdalom elmúlik-e akkor, ha már elmúlt a szerelem? Vagy a mély fájdalom külön megmaradhat szerelemérzés nélkül?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve járunk együtt, neki volt egy beteljesületlen szerelme előttem. Boldogok vagyunk, nagyon szeretjük egymást, sokszor mondja, hogy én vagyok az igazi, gyerekkorától kezdve engem keresett. Előző szerelmének fájdalma azonban még benne van, rémálmai vannak ezzel kapcsolatban, sokszor, amikor rá gondol még fáj neki, azt mondja. Én eddig elfogadtam és beleéreztem a fájdalmába, nem volt gond. A baj ott kezdődött, amikor ez a bizonyos lány felhívta őt telefonon és nagyon felkavarta. Igaz, azonnnal megkérte, hogy soha többet ne keresse semmilyen módon. Utána még írt egy levelet is a lánynak, hogy ne keresse, hiszen "úgysem tud tőle megszabadulni, míg él, vele lesz, mert annyira megérintette az egész akkoriban. Leírta milyen hatalmas szerelem volt és milyen hatalmas fájdalom lett belőle, de ami volt, az elmúlt, különben is boldog párkapcsolatban él velem. Ezt én így már nem teljesen értem, mert azt hittem, bár fáj még neki, de már lezárta, azonban a fenti eset elbizonytalanított. Nekem végig azt magyarázza, hogy nem a szerelem, hanem a fájdalom lesz vele, és a fájdalom "érintette" akkor meg annyira. Én pedig nem értem, hogy ezt a kettőt ennyire élesen szét lehet-e választani, vagy még mélyen a szívében mégis szereti a lányt, annak ellenére, hogy nekem mást mond. Csak az igazat szeretném tudni, Ti ezt hogy éltétek át?

2013. máj. 25. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet. ő még a szerencsésebb, hogy legalább mást meg tud emellett szeretni, én pl. még azt sem.
2013. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!