Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lehet megtartani egy pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megtartani egy pasit?

Figyelt kérdés
Ha már összejöttetek, ti milyen gyakran keresitek őt? Vagy inkább hagyjam, hogy ő keressen? Nem vagyok nyomulós fajta, kibírom, hogy én ne keressem. Fiúk, ti mit szerettek jobban? Ha mindig ti kerestek minket, vagy mi is keressünk titeket? Mondjuk egy vita után ki lépjen először? Sok kérdés egyszerre, elnézést. Köszi előre is a válaszokat!

2013. máj. 23. 04:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
főzől rá, és takaritasz.
2013. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jó szexel és normális viselkedéssel mindenképpen megtartható vagyok!

F.

2013. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig így!


Einige aus der Gruppe warten am Bahnhof, um die anderen zu ankommen. Wenn jeder angekommen sind,sind wir zur Zug gefahren. Im Zug fühlten wir uns gut,wir lachten viel. Viele Fotos wurden gemacht. Wir sind nach Wien angekommen. Wir sind mit dem "Esbahn" gefahren. In den ersten Gruppe waren 3 Menschen. Zsolti hat über den Denkmal des Maria Theresia gesprochen. Wir waren in eine Bibliothek. Später haben wir gegessen,getrunken und gesprochen.

2013. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondanék: a külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol... de azt gondolom a pasik pontosan ugyanúgy örülnek annak ha egy csaj keresi őket, mint fordítva.

32/L

2013. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egy angol mondás tartja: "a blowjob a day keeps the breakup away"
2013. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szval legyek önmagam, annyiszor keressem, ahányszor ő engem, de ne tapadjak, engedjek neki mindent, mert ha nem engedem, akkor megfojtom, szexeljek vele, takarítsak, főzzek, és szopjam le tisztességesen, ha arra utasít.

Király (Y) :DD Köszi mindenkinek :D

2013. máj. 24. 11:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Adj neki teret, de tapasztald ki, mivel mindenki mas es mas igenyei vannak.
2013. máj. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!