Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lehet megtartani egy pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megtartani egy pasit?

Figyelt kérdés
Ha már összejöttetek, ti milyen gyakran keresitek őt? Vagy inkább hagyjam, hogy ő keressen? Nem vagyok nyomulós fajta, kibírom, hogy én ne keressem. Fiúk, ti mit szerettek jobban? Ha mindig ti kerestek minket, vagy mi is keressünk titeket? Mondjuk egy vita után ki lépjen először? Sok kérdés egyszerre, elnézést. Köszi előre is a válaszokat!

2013. máj. 23. 04:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ezt szerintem nem lehet így megfogalmazni,érezni kell.

Tedd meg az első lépést keresd te.

2013. máj. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nincs ISO-szabvány, minden pasi más.
2013. máj. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
HACCP szabvány van erre.
2013. máj. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%

Ezt a szöveget valaki ltudná lefordítani németre?Sűtgős! :


A csoport egy része a vonatállomáson várta hogy a többiek megérkezzenek.Mikor mindenki megérkezett elindultunk a vonathoz. A vonaton jól éreztük magunkat, sokat nevettünk.

Sok fénykép készült.Megérkeztünk Bécsbe. Mentünk utána Esbahn-nal. Az első csapatban hárman voltak.

Zsolti a Maria Theresia emlékműről beszélt. Voltunk könyvtárba . Mi utána ettünk,ittunk,beszélgettünk.

2013. máj. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Einige aus der Gruppe am Bahnhof wartet auf die anderen megérkezzenek.Mikor jeder angekommen fuhren wir zum Zug. Im Zug hatten wir Spaß, wir lachten viel.

Viele Fotos készült.Megérkeztünk Wien. Wir gingen nach Esbahn Chlorid. Die erste Mannschaft hatte drei.

Zsolt Maria Theresia Denkmal sprach. Haben Sie eine Bibliothek. Nachdem wir aßen, tranken wir, wir sprachen.

2013. máj. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak nekem szúrja a szememet a "voltunk könyvtárba?"
2013. máj. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A személyiségeddel lehet megtartani egy pasit:D
2013. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert csak te olvastad el :-)
2013. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

TALÁN így vmivel jobb:


Ein Teil der Gruppe wurde für die anderen 'Ankunft gewartet. Wenn alle angekommen stiegen wir aus. Wir hatten eine tolle Zeit in der Bahn, wir lachten viel.

Wir haben einen lof von Bildern. Wir kamen nach Wien. Wir haben mit Esbahn danach verschwunden. Es gab drei von uns in teh ersten Gruppe. Zsolti wurde über die Maria Theresia Gedenkstätte sprechen. Wir waren in einer Bibliothek. Wir aßen, tranken und eine Plauderei danach.

2013. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Normális viselkedéssel. És kb. annyira keresd, amennyire ő téged, sztem az az optimális.
2013. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!