Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet egy olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy olyan pasit megtartani akinek mar rengeteg baratnoje volt? Legtobbje csak kaland

Figyelt kérdés
sajat tapasztalatokra is kivancsi vagyok
2010. máj. 25. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyi idős. Ha még mindig kalandra vágyik, akkor lehet, hogy nehezen. Ha már meg szeretne állapodni, akkor valami kell, hogy legyen benned, amiért többre tart az átlagnál. Viszont lehet, hogy hozzászokott ahhoz, hogy könnyen jön, így nem fog törekedni a komprumisszumokra. Mindenesetre ne alázd meg magad, mert lehet, hogy visszaél vele! 29/L
2010. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
24eves
2010. máj. 25. 09:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én barátomnak is rengeteg kalandja volt előttem. Volt hogy 3 bnője volt egyszerre...

Engem is annak szánt, csak nem gondolta hogy belémszeret :D

Én biztonságot adtam neki, hogy jó érzés legyen neki ha eljöhet hozzám. Nyugalmat. Ez hatott :)

Lassan 3 éve kitartunk egymás mellett! L/23

2010. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mellekelnem hogy a pasi meg sosem volt szerelmes.ez megvaltozhat idovel?es hogyan lehetne elerni?
2010. máj. 25. 10:01
 5/12 anonim ***** válasza:
licitáld fel az értékedet. sok körítés, romantika, adj magadra, kívántasd meg magad, de csak morzsákat szórj. ezt addig lehet játszani, míg a türelme el nem fogy.
2010. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Csatlakoznék a lányhoz aki azt irta hogy a barátjának egyszerre 3 barátnője is volt...

Jól mondta hogy nagyon fontos dolog az hogy mikor elmegy hozzád vagy mikor találkoztok nyugalmat adj neki és mindig szeretetet kapjon mert ha nap közben bármi baja van, bármi stressz éri hozzád fog kivánkozni mert ott talál megnyugvást. A legtöbben elkövetjük azt a hibát hogy minden apróságért hisztizünk, veszekedünk. Na ezzel egy pasit sem lehet megfogni. Végtelen türelem, megértés sok szeretet a recept. Hozzáteszem ez csak ugy müködik ha srác nem eleve arra megy hogy csak játszadozik, azt ne engedd, észre fogod venni hogy mire megy, minden lány észre veszi csak nem ismerik be.

2010. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz taktikázni. Ha beléd szeret, hajlandó melletted megállapodni, akkor minden szerelmi praktika nélkül veled marad. Ha meg nem, akkor csak feleslegesen fogod magad áltatni.


Egyszerűen add magad és hallgass az érzelmeidre.


10:29: Ez marhaság... Volt csaj az életemben, aki fél évig "kívántatta magát", mire beadta a derekát. Izgalmas volt az a fél évnyi férfi vs nő játszma, de az egész kapcsolat nem is állt többől. Az első alkalom után, mivel nem is élveztem annyira, el is köszöntem.


20F

2010. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Hmm...eddig nekem is mindig 3-4-5 barátnőm van egyszerre, de konkrétan csak szexelünk. Egyeztetni nem annyira nehéz, de mindig rácseszek, mert annyira jól hitetem,hogy csak ő van, hogy kb már papucsnak néznek nem macsónak...lehet ejtek egy hibát, és derüljön csak ki, hogy hányadán állunk. Nincs itt már becsület, ha kiderül hány csajjal csalom emg a csajokat ,biztos vonzónak fognak találni
2010. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

11:16


És annak mit tanácsosz, aki ilyet úgy bukott be fiúként, hogy fél évet várt, de még őt dobták ki? jogos lenne az erőszak?

2010. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az a fiú akinek már sok bnője volt, boznyára nem könnyne állapodik le, ami hát azért nem túl jó, sztem ha még nem jöttetek össze, hát nem biztos h én a helyedben összejönnék ezzel a sráccal hisz lehet én is csak egy futó kaland lennék, mellesleg itt az ellenpélda, már jó ideje együtt vagyok a barátommal, szeretjük egymást nagyon, bár tudom h régen hihetettlen sok csaja volt és sokkal kikezdett stb. de az emberek változhatnak...sok szerencsét^^
2010. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!